Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Application support engineer (II tier)

Application support engineer (II tier)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – nuo 2003 metų teikianti parkavimo ir aikštelių įrengimo paslaugas Baltijos šalyse, Lenkijoje. Įmonės parkavimo paslaugomis programėlės pagalba naudojasi virš 140 000 vartotojų. Šios aplikacijos funkcionalumas neapsiriboja parkavimo funkcija, ja galima susimokėti už mašinos plovimą ar pakrovimą. Šiuo metu įmonė ieško aplikacijos palaikymo inžinieriaus (-ės), kuris (-i) padėtų užtikrinti efektyvų aplikacijos veikimą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Darbo pobūdis

Techninių problemų aplikacijoje diagnozavimas ir šalinimas;
Nuolatinis bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant aplikacijos veikimo klausimus;
Gaunamų užduočių administravimas bei jų savalaikis ir kokybiškas atlikimas;
Pernelyg sudėtingų uždavinių aprašymas ir nukreipimas programuotojų komandai (Jira);
Kolegų ("vidinių klientų") informavimas apie problemos sprendimo eigą bei terminus.

Reikalavimai darbuotojui

1+ metų sėkminga darbo patirtis „application support“ inžinieriaus (-ės) rolėje;
Supratimas apie kompiuterinių sistemų ir / arba mobiliųjų aplikacijų veikimą;
Užklausų rašymo įgūdžiai (SQL);
Mokėjimas dirbti „help desk“ sistema Jira - privalumas;
Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, laiko planavimas, motyvacija išmokti.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Kalbėjimas: Gerai

Darbą stabilioje įmonėje su plačiai naudojamu produktu Lietuvoje ir užsienyje;
Mokymus pagal poreikį reikiamoms darbui kompetencijoms įgyti;
Gyvybės draudimą;
Nemokamas parkavimo paslaugas visoje Lietuvoje;
Lankstų darbo grafiką, hibridinį darbo organizavimo modelį.

1000
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2022-05-01 13:13:54
Galioja iki 2023-03-01

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1000

Informacinės technologijos