Pradžia Skelbimai Vilniuje Personalo valdymas ATRANKŲ PARTNERIS (-Ė) (darbui su Ukraina, Baltarusija)

ATRANKŲ PARTNERIS (-Ė) (darbui su Ukraina, Baltarusija)

Darbo aprašymas

Prie naujai kuriamos Organizacijos vystymo skyriaus komandos kviečiame prisijungti ATRANKŲ PARTNERĮ (-Ę) darbui su Ukraina, Baltarusija

Darbo vieta: Vilnius / Utena / nuotolis

Darbo pobūdis

Kokių užduočių gali tikėtis:
• Nuosekliai bendradarbiauti su darbuotojų atrankų agentūromis Ukrainoje bei Baltarusijoje, siekiant sklandaus darbuotojų pritraukimo darbui gamykloje Utenoje;
• Organizuotis pokalbius telefonu ar nuotolinėmis priemonėmis su kandidatais, siekiant įvertinti turimą patirtį;
• Užtikrinti sklandaus darbuotojų atvykimo į Lietuvą pirminį koordinavimą;
• Prisidėti kuriant sisteminius sprendimus, siekiant gerinti darbuotojų iš užsienio šalių patirtį mūsų įmonėje;
• Kartu tobulinti užsienio piliečių įdarbinimo procesą;
• Dalyvauti darbdavio įvaizdžio komunikaciniuose projektuose, siekiant kokybiškos informacijos sklaidos kandidatams.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes tikimės:
• Labai gerų rusų kalbos įgūdžių (anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas);
• Bent 1 metų darbuotojų atrankų patirties (dirbant su užsienio šalimis būtų privalumas);
• Atvirumo ir gebėjimo dirbti su skirtingais žmonėmis;
• Proaktyvumo ieškant paprastų sprendimų, gebėjimo savarankiškai prioritetizuoti darbus.

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Ką pasiūlysime:
• Profesinį augimą, mokymąsi bei galimybes siekti rezultato įmonėje, esančioje rinkos lyderiu;
• Dirbti pagal aukščiausius kokybės principus, gerinant darbuotojų patirtį organizacijoje;
• Modernią ir dinamišką darbo aplinką, taip pat galimybę dirbti nuotoliu;
• Smagias šventes;
• Mėnesinis atlygis 1600 - 2400 Eur (su mokesčiais), tačiau tikslus atlygio dydis priklausys nuo turimos patirties ir kompetencijų.

Įmonė BIOVELA GROUP, UAB
1010

Darbo sritis Personalo valdymas,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vilnius, Viršuliškių skg. 34
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2021-10-08 18:44:37
Galioja iki 2021-11-07

Kompetencijų reikalavimai

BIOVELA GROUP

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS
Esame didžiausia ir moderniausia mėsos perdirbimo įmonių grupė Lietuvoje bei viena didžiausių mėsos produktų gamintojų Vidurio Europoje. 51 proc. produkcijos eksportuojame į Europą, Ameriką ir Aziją. Savo vartotojams siūlome per 1000 skirtingų produktų.
Esame veržli ir moderni įmonių grupė, kaupianti patirtį nuo 1994 m. Mūsų komandą sudaro 1300 darbuotojų, kuriuos vienija noras lyderiauti ir kurti.

www.biovela.lt/lt/51/privatumo_politika

#1202 #3584 #27914 #571
1010

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ

Personalo valdymas