Susikurkite CV

Buhalteris (ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – yra pirmaujanti žaliavų konditerijos ir duonos gaminiams tiekėja Lietuvoje, priklausanti stambiai Norvegijos įmonių grupei. Rinkoje įmonė žinoma kaip patikima partnerė, jau daug metų nuoširdžiai dirbanti savo klientams – nuo mažiausių jaukių kepyklėlių iki didžiųjų konditerijos įmonių. Bendrovė išsiskiria ilgamete patirtimi ir kartu pasižymi jaunatvišku veržlumu bei nuolatiniu siekiu augti, tobulėti, todėl į savo komandą norėtų priimti proaktyvų (-ią) buhalterį (-ę).

Darbo pobūdis

● Darbas buhalterine programa MS Dynamics Nav (Navision);
● Savalaikis ir tikslus buhalterinės apskaitos pirminių dokumentų tvarkymas, suvedimas į programą (grynųjų ir el. pinigų apskaita, pirkimo ir pardavimo sąskaitų apskaita);
● Tarpusavio skolų suderinimo aktų su pirkėjais rengimas;
● Personalo dokumentų administravimas (įdarbinimas, darbo sutarčių nutraukimas/keitimas, darbo laiko apskaita, įsakymų rengimas);
● Ataskaitų VMI, Sodra, Statistikos departamentui pateikimas;
● PVM sąskaitų faktūrų registro tvarkymas bei pateikimas į i.MAS sistemą;
● Iniciatyvų apskaitos procesui tobulinti skatinimas, inovatyvių apskaitos sprendimų siūlymas.

Reikalavimai darbuotojui

● Buhalterinio darbo patirtis (ne mažesnė kaip 3 metai);
● Buhalterinę apskaitą ir mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas bei domėjimasis jų naujienomis;
● Patirtis administruojant personalo dokumentus (Darbo kodekso išmanymas);
● Geri darbo MS Office paketo įgūdžiai bei patirtis dirbant Navision arba Axapta programa;
● Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (buhalterija/finansai/ekonomika);
● Organizuotumas, kruopštumas, analitinis mąstymas, atvirumas naujovėms, gebėjimas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

● Atsakingą ir dinamišką darbą tarptautinėje įmonėje;
● Sveikatos draudimą, kitus darbuotojams skirtus priedus;
● Profesinio tobulėjimo galimybes.

1200
Darbo sritis Apskaita, buhalterija, Maisto pramonė , Maistas, restoranai, barai, kavinės
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Kaunas
2020-09-30 18:44:37
Galioja iki 2020-11-29

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1200

Apskaita, buhalterija
Kaunas