Susikurkite CV

Pardavimų vadovas (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos ir galvų medžioklės agentūros klientas - yra vienas didžiausių ir moderniausių duomenų centrų Baltijos šalyse aptarnaujantis ⅔ Lietuvoje veikiančių svetainių.
Profesionalai, dirbantys šioje įmonėje, turi didžiulę duomenų centrų, IT valdymo ir priežiūros patirtį. Kiekvieną dieną jie turi laisvę kurti ir tyrinėti įvairias galimybes bei galimybę įgyvendinti savo idėjas atstovaudami modernią aukščiausios klasės įmonę. Šiuo metu įmonė stiprindama pozicijas rinkoje kviečia į komandą prisijungti pardavimų vadovą (ę) darbui su pardavimų komanda.

Darbo pobūdis

Darbas su pardavimų komandomis, rūpinimasis jų ugdymu, motyvacija, grįžtamojo ryšio teikimas, naujokų apmokymas bei įvedimas į darbą;
Sklandus komandos darbo organizavimas, plano įgyvendinimo kontrolė, organizacijos ir KPI rodiklių vykdymas;
Ugdymo poreikių identifikavimas, motyvavimas, tinkamo darbo klimato komandoje palaikymas;
Komandos klientų portfelio išmanymas, rinkos pokyčių stebėjimas, rizikų vertinimas ir galimų problemų identifikavimas;
Vadovavimasis įmonės vertybėmis ir lyderystės elgsenomis, priimant kasdienius sprendimus darbe;
Bendradarbiavimas su kitomis įmonės komandomis, užtikrinant tinkamą komunikaciją ir įgyvendinant bendrus projektus;
Pardavimų projektų vadovų komandos koordinavimas, tikslų kėlimas ir motyvavimas jų siekti;
Aktyvus įsitraukimas į pardavimų vykdymą, komandos pardavimų kompetencijų vystymas remiantis savo pavyzdžiu;
Pardavimų biudžeto sudarymas ir efektyvaus vykdymo valdymas;
Naujų verslo plėtros, veiklos tobulinimo galimybių paieška.

Reikalavimai darbuotojui

Ryškios komandos žaidėjo, lyderio savybės;
Gebėjimas motyvuoti, įkvėpti darbuotojus ir skatinti jų profesinį augimą;
Pasitikėjimas savimi, nebijojimas prisiimti atsakomybės, ambicingumas ir orientacija į tikslą;
Labai geri lyderystės, laiko planavimo, komandos darbo organizavimo ir motyvavimo įgūdžiai;
Gebėjimas racionaliai spręsti problemines situacijas, priimti pamatuotus sprendimus bei prisiimti už juos atsakomybę;
Gebėjimas teikti sprendimus kasdieninėse bei kritinėse situacijose;
Gebėjimas lanksčiai dirbti komandoje;
Gebėjimas įsiklausyti bei argumentuotai diskutuoti;
Patirtis pardavimų komandos valdyme ne mažiau 3 metai.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
Unikalią patirtį dirbant draugiškame kolektyve ir dirbant kartu strategiškai patogioje vietoje naujai pastatytame ofise;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo, vidinių ir išorinių mokymų galimybes;
Nemokami pietūs kiekvieną dieną biure.

2700

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Informacinės technologijos , Klientų aptarnavimas , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
2023-01-29 19:42:58
Galioja iki 2023-10-01

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

Kaunas

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
2700

Pardavimai, pardavimų vadyba