>
Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Vilniuje Administravimas, sekretoriavimas Dokumentų valdymo specialistas (-ė)

Dokumentų valdymo specialistas (-ė)

Darbo aprašymas

"VoodooSales" klientė – medienos tiekimo įmonė, sėkmingai veikianti rinkoje. Esant kryptingam įmonės vystymuisi ieškomas (-a) dokumentų valdymo specialistas (-ė), kuris (-i) prisidėtų prie įmonės sėkmingo darbo rinkoje.

Darbo pobūdis

Gautų duomenų sisteminimas;
Dokumentų tikrinimas pagal numatytas tvarkas, sudarytus sandorius su banku;
Bankiniuose sandoriuose numatytų sertifikatų užsakymas;
Komunikacija su užsienio partneriais dėl gautų dokumentų;
Kitų, vadovo, pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Dokumentų rengimo, tvarkymo taisyklių išmanymas;
Geri darbo su MS Office paketu įgūdžiai;
Darbo patirtis dokumentų valdyme ir/ar su dokumentiniais akredityvais - didelis privalumas;
Krupštumas, pastabumas, savarankiškumas, greita reakcija ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
Puikūs laiko planavimo įgudžiai, organizuotumas.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Stabilų ir įdomų darbą įmonėje, dirbančioje su stambiais projektais;
Autonomiją bei visapusišką pasitikėjimą darbo procese.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1000
Atlyginimas 1000 - 1700 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Administravimas, sekretoriavimas, Bankai, kredito paslaugos , Apskaita, buhalterija , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
2022-06-16 10:14:42
Galioja iki 2022-11-11

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #676
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1000
Atlyginimas 1000 - 1700 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Administravimas, sekretoriavimas, Bankai, kredito paslaugos , Apskaita, buhalterija , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
2022-06-16 10:14:42
Galioja iki 2022-11-11
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #676

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Dokumentų valdymo specialistas (-ė)
Administravimas, sekretoriavimas
Vilnius
Nuo: 1000 iki 1700 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau