Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Duomenų bazių programuotojas (-a)

Duomenų bazių programuotojas (-a)

Darbo aprašymas

"VoodooSales" klientė – Norvegijos įmonė, teikianti savo klientams galimybę patogiu įrankiu analizuoti didelį kiekį duomenų jų numatytiems tikslams (naujo verslo strategijai ar vystymui, rinkos, lyginamosioms analizėms, konkurentų vertinimui ir pan.). Įmonė specializuojasi naftos produktų, degalų, atsinaujinančių energetikos šaltinių, ir kt. analitiniuose tyrimuose, bendradarbiaudama su valstybiniu sektoriumi ir nepriklausomais energijos tiekėjais. Įmonės padalinio komanda Lietuvoje kviečia prisijungti junior/mid. duomenų bazių programuotoją.

Darbo pobūdis

Duomenų bazių programavimas MS SQL server, T-SQL;
"Pipeline'ų" kūrimas realizuojant naujus produktus kartu su analitikų komanda;
Esamų produktų tobulinimas optimizuojant duomenų perdavimą ir pateikimą (OLAP cubes);
Sklandaus sistemos procesų darbo užtikrinimas ir optimizavimas;
Dalyvavimas projektuose, tiesiogiai nesusijusiuose su DB programavimu, pvz. darbas su Azure DevOps services, Power BI ir kt.;
Darbe taip pat turėsite galimybę taikyti Python, MDX ir DAX, Snowflake ir kt. technologijas, įrankius.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
Duomenų bazių MS SQL server programavimo patirtis (1-3 metai);
Reliacinių duomenų bazių bei duomenų modeliavimo supratimas;
Python, Powershell skriptavimo įgūdžiai, Azure – privalumas;
Darbo patirtis Agile aplinkoje – privalumas;
Smalsumas ir kūrybingumas, bendradarbiavimo įgūdžiai bei loginis mąstymas.

Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Tarptautinę profesionalią komandą ir plačias karjeros galimybes;
Pietus, kurie yra perkami įmonės iš Ukrainos pabėgėlių, palaikant juos materialiai;
Lankstų darbo grafiką ir hibridinį darbo modelį;
Sveikatos draudimą;
Mokymus Lietuvoje ir užsienyje bei Pluralsight prenumeratą;
Komandiruotes į Norvegiją (du kartus per metus).

1500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2022-03-31 16:27:51
Galioja iki 2022-06-02

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1500

Informacinės technologijos