Pradžia Skelbimai Kaune Eksportas Eksporto plėtros profesionalas (ė)

Eksporto plėtros profesionalas (ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - korpusinius baldus gaminanti, o taip pat jais prekiaujanti įmonė. Įmonės veiklos apima baldų gamybą "white label", didmeninę prekybą, pasaulinių prekių ženklų vystymą, kuravimą ir plėtrą. Šiuo metu augant įmonei - kviečiamas į komandą prisijungti eksporto srities profesionalas (ė) darbui su naujų rinkų plėtra ir klientų pritraukimu.

Darbo pobūdis

Naujų rinkų paieška, plėtra, atidarymas;
Klientų naujose rinkose paieška, derybos, sutarčių sudarymas;
Alternatyvių pardavimo kanalų paieška ir plėtra;
Darbas su standartiniais pardavimo kanalais (parodos, aktyvi klientų paieška, šalti skambučiai, video pokalbiai, gyvi susitikimai, kiti b2b pardavimo metodai);
Netiesioginis darbas su įmonės darbuotojais paskirstant veiklos užduotis ir atsakomybes.

Reikalavimai darbuotojui

Verslo plėtros patirtis eksporto rinkose ne mažiau 4 metai;
Sėkminga naujų klientų pritraukimo patirtis eksporto rinkose;
Suvokimas kaip dirba b2b sektorius;
Baldų sektoriaus patirtis - didelis privalumas;
Labai geros anglų kalbos žinios;
Iniciatyvumas, aktyvumas, gebėjimas (ir norėjimas) aktyviai dirbti su rinkų plėtra, klientų paieška tiek šaltais skambučiais tiek kitais metodais;
Strateginis ir taktinis mąstymas, empatiškumas, gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek "hands on".

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę prisijungti prie sparčiai augančios, profesionalų komandos;
Karjeros galimybes ir augimą kartu su įmone;
Motyvuojantį uždarbį susietą su asmeniniais ir įmonės tikslais.

1500

Darbo sritis Eksportas, Pardavimai, pardavimų vadyba , Projektai, projektų valdymas , Klientų aptarnavimas
Miestas Kaunas
2021-07-27 09:43:27
Galioja iki 2022-12-15

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
1500

Eksportas
Kaunas