ERP administratorius/ė

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

• Dalyvavimą įmonių grupės ERP projekto diegime;
• ERP sistemos administravimą įmonės mastu;
• Sistemos pakeitimų inicijavimas bei koordinavimas;
• Papildomų programų integracijos su ERP sistema administravimąs;
• Sistemos problemų trikdžių diagnostika bei šalinimas;
• Vartotojų konsultavimą, problemų šalinimą, techninių užduočių rengimą.
• Vidinių mokymų organizavimas kolegoms, kuris reikalingas darbui su ERP.

Reikalavimai darbuotojui

• Esate komunikabilus ir iniciatyvus, mėgstate dirbti komandoje, analizuoti procesus;
• Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (informacinių technologijų, telekomunikacijų, tiksliųjų mokslų srityje);
• Turite darbo patirties administruojant ERP sistemą, privalumas Odoo;
• Turite patirties formuojant ir koordinuojant programavimo užduotis;
• Gerai mokate anglų kalbą;
• Turite puikų loginį ir analitinį mąstymą;
• Efektyviai sprendžiate problemas.

Įmonė siūlo

• Galimybę realizuoti savo idėjas ir prisidėti prie įmonės tikslų;
• Profesionalią vadovų ir kolegų komandą;
• Asmeninio bei profesinio augimo galimybes;

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

BaltLED

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima sprendimų kūrimu, produktų tyrimu ir vystymu bei gamybos organizavimu.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvėpimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sėkmės Led reklamos bei komercinio apšvietimo srityje sąlyga – stipri ir novatoriška komanda. Už viską, ką pasiekėme, esame dėkingi jai. Todėl mūsų durys atviros naujiems talentams, kurie mums padėtų kurti naujus tikslus ir iššūkius.

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė BaltLED, UAB
Atlyginimas 900 - 1200 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Molėtų pl. 71, Vilnius
Galioja iki 2021-02-05
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau