Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos IT support specialistas (-ė) (2 lygio)

IT support specialistas (-ė) (2 lygio)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – įmonė sukūrusi unikalią mobiliąją aplikaciją, skirtą atsiskaityti už degalus, automobilio parkavimo bei plovyklos paslaugas, naudojantis išmaniaisiais įrenginiais. Aplikacija skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims ir veikia ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Įmonei siūlant inovatyvius sprendimus vartotojams, drauge keičiasi ir rinkos dalyvių veiksmai bei įpročiai. Šiuo metu sparčiai augant įmonei bei plečiantis, ieškomas (-a) IT palaikymo specialistas (-ė).

Darbo pobūdis

Bendravimas su Lietuvos bei Europos regiono klientais, teikiant jiems techninę pagalbą;
Greitas reagavimas bei sklandi komunikacija, susidūrus su problemine situacija;
Savarankiškas užklausų registravimas, aptarnavimas, probleminių situacijų sprendimas;
Užduočių programuotojams formulavimas, pateikimas;
Idėjų produkto tobulinimui pasiūlymas, sprendimų paieška kartu su bendradarbiais;
Situacijų numatymas bei proceso tobulinimas efektyvinant savo ir kolegų darbą.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo 2 metų patirties IT support pareigose;
Operatyvumas, atkaklumas, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, kruopštumas;
MySQL įgūdžiai;
REST API išmanymas (patirtis su Postman platforma – privalumas);
PHP (Symfony) pagrindai – privalumas;
Aukštasis išsilavinimas inžinerijos ar IT srityje;
Gebėjimas matyti spragas bei jas šalinti, siekiant išvengti pasikartojančių probleminių situacijų;
Užsienio kalbų mokėjimas (ispanų, vokiečių, prancūzų, lenkų ar rusų) – didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Lanksčią darbo aplinką, orientuotą į kūrybiškumą ir rezultatą;
Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu (ofisas Vilniuje);
Savo idėjų realizavimą prisijungus prie produkto, keičiančio vartotojų įpročius, kūrimo bei vystymo;
Nuolatinį tobulėjimą, tiesioginiam darbui naudingų mokymų kompensavimą;
Karjeros galimybes augančioje įmonėje.

1300
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-04-02 16:23:26
Galioja iki 2021-06-04

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1300

Informacinės technologijos