Susikurkite CV

.NET programuotojas (-a)

Darbo pobūdis

- Full-stack (.NET/.NET Core, Vue.js/React) projektų vystymas.
- Naujų verslo sistemų vystymas įmonių grupėje ir esamų palaikymas (apimant vidinių įmonėje vykstančių procesų valdymą, tiekimo grandinės vystymą);
- Integracijų tarp įmonės verslo sistemų kūrimas naudojant eilių sistemas (RabbitMQ);
- Dalyvavimas įvairiuose IT projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

- Ne mažesnė 3 metų patirtis .NET/C# programavimo patirtis (.NET Core būtų privalumas);
- Patirtis dirbant su front-end dalimi.
- Bent 2 metų programavimo patirtis su MS SQL;
- Patirtis kuriant mikroservisus, taikant asinchroniškumo principus.
- Tiksliųjų mokslų studijos universitete (IT, tiksliųjų mokslų srityje);
- Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
- Gebėjimas analizuoti, atsakingumas, savarankiškumas, loginis mąstymas;

Įmonė siūlo

- Profesionalią ir draugišką komandą;
- Darbą savo srityje lyderiaujančioje kompanijoje, galimybė kurti ir ženkliai prisidėti prie verslo sėkmės;
- Konkurencingas darbo užmokestis;
- Privatus sveikatos draudimas;
- Galimybė dirbti per nuotolį;

Įmonė Sanitex, UAB
2000
Atlyginimas Nuo 2000 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Informacinės technologijos, Informacinės technologijos
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Raudondvario pl. 131, Kaunas
2021-11-10 10:24:42
Galioja iki 2021-12-10
Sanitex

UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtoja veiklą Estijoje bei Lenkijoje.

Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 32 000 klientų visose Baltijos šalyse. 1997 metais įmonė įkūrė nuosavą didmeninės prekybos tinklą PROMO CASH&CARRY, aptarnaujantį mažesnes parduotuves, kioskus, kavines, barus. 2005 metais įmonė SIA SANITEX DISTRIBUTION&LOGISTICS pradėjo savo veiklą Latvijoje; 2010 metais įkurta įmonė SANITEX ESTONIA OÜ, savo veiklą vykdanti Estijoje.

#2913 #14 #22 #78
2000
Sanitex

Sanitex
Informacinės technologijos
Kaunas
Nuo: 2000 Eur (į rankas, neto)