Pradžia Skelbimai Vilniuje Transportas, logistika, ekspedicija Pardavimų NVS rinkai profesionalas (ė)

Pardavimų NVS rinkai profesionalas (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas – patikima ekspedicijos paslaugų įmonė savo paslaugas teikianti iš/į NVS rinką . Įmonė stabili, auganti. Plečiant komandą ieškomas pardavimų profesionalas darbui su naujų klientų pritraukimu NVS rinkoje.

Darbo pobūdis

Konkurentų ir pardavimo rezultatų analizė;
Asmeninio klientų krepšelio plėtra (pagrindinis akcentas – naujų klientų pritraukimas);
Derybos su klientų aukščiausio lygio vadovais (tiek asmeniniai, tiek bendri susitikimai kartu su pardavimų komandos nariais);
Pagalba pardavimo komandos nariams kuriant ir ieškant sprendimų stambiems klientams, reikalaujantiems keletos skyrių sąveikos;
Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose, konferencijose, verslo klubuose;
Klientų atsiskaitymų priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga ne mažiau 2 metų patirtis B2B pardavimuose logistikos srityje su NVS rinka (ekspedicijoje – privalumas);
Patirtis dirbant su pagrindiniais/stambiais kompanijos klientais;
Darbas su Rusijos rinkos klientais;
Labai geras rusų kalbos mokėjimas – būtina, anglų kalbos mokėjimas – didelis privalumas;
Rusijos verslo specifikos ir užsienio ekonominės veiklos pagrindų išmanymas (pageidautina muitinės formalumų specifika Rusijoje);
Transporto rūšių specifikos išmanymas: kelių, geležinkelių, oro, multimodaliniai sprendimai, projektų logistika (kuo daugiau rūšių, tuo geriau);
Puikūs bendravimo, kompanijos pristatymo įgūdžiai, organizaciniai, derybiniai įgūdžiai, gebėjimas užmegzti ilgalaikius santykius;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti savo užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas.

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
Priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
Karjeros galimybes.

1200

Darbo sritis Transportas, logistika, ekspedicija,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vilnius
2021-01-22 14:46:48
Galioja iki 2022-03-03

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
1200

Transportas, logistika, ekspedicija