>
Susikurkite CV

Personalo vadovas (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

VoodooSales talentų agentūros klientė - buvo įkurta Šveicarijoje, 2018 metais. Specializuojasi verslo, duomenų apdorojimo. Interneto svetainių kūrimo ir dizaino srityse. Kuria pažangius, saugius, bei patikimus produktus.

Darbo pobūdis

Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
Personalo procesų vystymas, naujų personalo projektų ir iniciatyvų kūrimas bei įgyvendinimas;
Darbas su vadovais, konsultuojant ir padedant siekti įmonės tikslų;
Darbdavio įvaizdžio stiprinimas rinkoje;
Efektyvios personalo skyriaus veiklos užtikinimas ir skyriaus biudžeto valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
Bent 3 m. sėkminga patirtis personalo vadovo, personalo verslo partnerio ar kt. panašiose pareigose (IT įmonėje);
Darbo teisės, LR DK bei kitų personalo valdymą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Vidinis dalykiškumas ir mokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
Lankstumas, atvirumas pokyčiams, greita orientacija, noras augti kartu su kompanija.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Darbą jaunoje ir sėkmingai augančioje Fintech įmonėje;
Galimybę inicijuoti ir įgyvendinti pakeitimus;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2500
Atlyginimas 2500 - 3000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Personalo valdymas,
Miestas Vilnius
2022-03-31 13:28:23
Galioja iki 2022-12-08

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2692 #23166 #14725 #691
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2500
Atlyginimas 2500 - 3000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Personalo valdymas,
Miestas Vilnius
2022-03-31 13:28:23
Galioja iki 2022-12-08
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2692 #23166 #14725 #691

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Personalo vadovas (ė)
Personalo valdymas
Vilnius
Nuo: 2500 iki 3000 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau