Pirkimų vadovas

Darbo pobūdis

Darbas su esamais gamintojais, tiekėjais ir partneriais, naujų tiekėjų paieška, kainų, terminų stebėjimas bei derybos, sutarčių sudarymas;
Analizuoti konkurencinę aplinką, rinkos duomoenis, pardavimus rezultatus, teikti su tuo susijusias analitines ataskaitas
Pirkimų ir tiekimo procesų planavimas bei organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
Pirkimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas, tiekimo grandinės tobulinimas;
Pirkimų ir tiekimo politikos ir tvarkų procesų kūrimas ir palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 5 metų sėkmingo darbo patirtis techninių produktų pirkimų ir tiekimo srityje (privalumas gamybinėje įmonėje);
Techninės srities išsilavinimas;
Gebėjimas analizuoti duomenis, dirbti su analitikos programomis
Vadovavimo patirtis pirkimų ir tiekimo srityje (privalumas);
Geros anglų kalbos žinios(rusų kalba privalumas);
Puikūs komunikabilumo, derybų ir analitiniai gebėjimai, pozityvus požiūris į naujus iššūkius;
Greita orientacija, gebėjimas sutelkti ir motyvuoti komandą, dirbti dinamiškoje aplinkoje bei priimti greitus sprendimus.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Galimybę prisidėti ir tobulinti pirkimų politiką ir procesus.
Lankstų derybų procesą ir įgūdžių tobulinimą.
Dirbti kartu su Vadovų komanda ir bendrai įtakoti įmonės pelningumą.
Įdomų ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
Asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
Draugišką ir veržlią profesionalių kolegų komandą;

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

BaltLED

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima sprendimų kūrimu, produktų tyrimu ir vystymu bei gamybos organizavimu.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvėpimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sėkmės Led reklamos bei komercinio apšvietimo srityje sąlyga – stipri ir novatoriška komanda. Už viską, ką pasiekėme, esame dėkingi jai. Todėl mūsų durys atviros naujiems talentams, kurie mums padėtų kurti naujus tikslus ir iššūkius.

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė BaltLED, UAB
Atlyginimas 1200 - 1800 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Pirkimai, tiekimas, Pirkimai, tiekimas
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Panerių g. 64
Galioja iki 2020-12-12
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau