Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Kaune Transportas, logistika, ekspedicija Transporto vadybininkas su patirtimi

Transporto vadybininkas su patirtimi

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mes tikime tuo ką darome ir vertiname, kad klientams reikia partnerio, kuris yra lankstus ir savo sprendimais sugeba užtikrinti sėkmingą verslo vystymą. Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kuris papildytų mūsų kolektyvą naujomis idėjomis ir energija. Ieškome transporto vadybininko su patirtimi organizuojant dalinius pervežimus Vakarų Europoje.

Darbo pobūdis

Tarptautinių pervežimų organizavimas ir kontrolė;
operatyvių problemų sprendimas;
ilgalaikių ryšių su užsakovais bei vežėjais plėtojimas ir palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis organizuojant dalinius krovinius;
patirtis organizuojant pervežimus Italijos kryptimi būtų privalumas;
greita orientacija, stiprus loginis mąstymas ir kūrybiškumas;
anglų ir/ar kitos užsienio kalbų žinios.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Puikią darbo atmosferą ir pozityvią aplinką;
dinamišką darbą veržliame kolektyve;
profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
galimybę dirbti tiek Vilniaus, tiek Kauno filiale.

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Darbo vietos nuotraukos

Hellmann Worldwide Logistics

Hellmann Worldwide Logistics - aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu.
Ko tikimės iš darbuotojo?
Sieksime, jog kiekvienas mūsų darbuotojas būtų pozityvus, motyvuotas, mokantis dirbti komandoje ir siekiantis bendrų tikslų.

www.hellmann.com

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email
Įmonė Hellmann Worldwide Logistics, UAB
Atlyginimas 1000 - 1500 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Transportas, logistika, ekspedicija, Transportas, logistika, ekspedicija
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Terminalo g. 10, Biruliškės, Kauno raj.
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
Video pristatymas Žiūrėti video
Galioja iki 2021-04-30
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau