>
Susikurkite CV

Darbas Mazeikiuose

Filtrai:
Išvalyti filtrus
Viso: 1
2024-08-09 2200 EUR
Liko 15 d. 2024-07-10
LoveJob klientas

Join the team at a trendy and vibrant restaurant located in the heart of Dubai. We offer a unique dining experience with a fusion of international cuisines and innovative cocktails in a chic and welco...

Maistas, restoranai, barai, kavinės
Mažeikiai
Dubai Restaurant
Nuo: 2200 iki 2500 Eur (į rankas, neto)

Darbo skelbimai Mažeikiuose

Darbas, darbo skelbimai, darbo pasiūlymai Mažeikiuose. Čia pateikiame visus darbdavius kurie siūlo darbą Mažeikiuose ir turi susikūrę įmonės profilį Lovejob.lt darbo paieškų sistemoje. Ieškote darbo Mažeikiuose? Šiame portale Jūs rasite visų kategorijų darbo pasiūlymus Mažeikiuose. Darbas Mažeikiuose ofise, darbas Mažeikiuose nuotoliniu būdu, darbas Mažeikiuose vadovams, darbas Mažeikiuose specialistams, Darbas Mažeikiuose pilnu etatu, darbas Mažeikiuose daliniu etatu, darbas Mažeikiuose savaitgaliais. Darbas Mažeikiuose dar niekada nebuvo toks lengvas rasti kaip dabar. Darbo pasiūlymai, darbo skelbimai Mažeikiuose pateikiami pagal visas galimas kategorijas ir pozicijas nuo valdybos narių ar vadovų iki specialistų ar tiesiog darbininkų.

Galbūt kažkada svarstėte apie galimybę gyventi mažame mieste? O gi ne veltui! Gyvenimas ne didmiestyje iš tiesų turi ir savų pliusų. Telšių apskrityje įsikūręs 23 kvadratinių kilometrų ploto miestas –Mažeikiai kaip vieną savo traukos objektų gyvenimui bei darbui šioje vietovėje laiko vartojimo prekių ir paslaugų bei būstų nuomos kainas. Pastarąsias palyginus su Lietuvos didžiųjų miestų – pastebėsime, jog sutaupyti gyvenant Mažeikiuose galime tikrai nemažai. Tačiau norint finansiškai augti neužtenka taupyti, pirmiausia reikėtų rasti mėgstamą, jums tinkamą, gerai apmokamą darbą. Abejojate ar tai Jums gali pasiūlyti Mažeikiai?
Nesijaudinkite, atlikus išsamią darbo paieškų portalų analizę, atrinkome šiuo metu paklausiausių Mažeikių profesijų 15-tuką bei įvardinome jas su numatomais šio miesto uždarbio dydžiais:
1. Pardavėjas (-a) – konsultantas (-ė). Dar kitaip šiose pareigose dirbančius asmenis būtų galima įvardinti kaip tarpininkus tarp vartotojų ir gamintojų, nes jų tikslas maloniai bendraujant su klientais sužinoti jų poreikius, o tuomet į juos atsižvelgus pasiūlyti tinkamiausias prekes ir paslaugas, tokiu būdu parduodant bei įgyvendinant įmonės pardavimų planus. Norint užimti šias pareigas dažniausiai nėra būtina turėti panašios darbo patirties, o būtent tai ir lemia, kad įsidarbinti gana paprasta. Pardavėjo (-os) – konsultanto (-ės) darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 550 iki 760 eurų į rankas per mėnesį.
2. Vairuotojas (-a). Jei vairuojant transporto priemonę jaučiatės lyg „savose rogėse“ – Mažeikiai Jums tikrai turi ką pasiūlyti! Šiame mieste reikalingi įvairaus profilio vairuotojai: vilkiko; autokrano; krautuvo; miškovežio bei taksi. Vairuotojų darbas Mažeikiuose pinigine išraiška įvertinamas gana skirtingai, mėnesinis atlyginimas gali svyruoti nuo 600 iki 2000 eurų į rankas.
3. Inžinierius (-ė). Spręsdami įvairias technines problemas, naudojantis matematikos ir gamtos mokslų žiniomis inžinieriaus darbo pareigas užimantys asmenys Mažeikiuose uždirba nuo 830 – 1540 eurų į rankas per mėnesį.
4. Pardavimų vadybininkas (-ė). Šias pareigas užimantys specialistai rūpinasi savo įmonės produktų platinimu klientams, o jų kiekvieno mėnesio siekis – įvykdyti pardavimų planą. Pardavimų vadybininkų darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 720 iki 1200 eurų į rankas per mėnesį.
5. Šaltkalvis (-ė). Šią darbo poziciją užimantys darbuotojai montuoja, reguliuoja, taiso ir atidaro visų tipų ir gamintojų spynas. Be to, jie taip pat gali dubliuoti raktus naudodamiesi tam skirta specialia įranga. Šaltkalvių darbo užmokestis Mažeikiuose svyruoja nuo 900 iki 1600 eurų į rankas per mėnesį.
6. Surinkėjas – fasuotojas (-a). Už gaminių surinkimą ir pakavimą pagal gaires bei protokolus atsakingi darbuotojai Mažeikiuose per mėnesį vidutiniškai uždirba nuo 560 iki 790 eurų (atskaičius mokesčius).
7. Sandėlio darbuotojas (-a). Galbūt iš pažiūros ne visiems patraukli, tačiau ypatingai reikalinga darbo pozicija, dažnu atveju yra neatsiejama bet kurios įmonės, saugančios ir apdorojančios užsakymus ar produktus, dalis. Sandėlininkai yra įpareigoti prižiūrėti gaunamų atsargų priėmimą, užsakymų surinkimą ir jų valdymą. Šis darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 620 iki 910 eurų į rankas per mėnesį.
8. Automatikas (-ė). Jei kada nors svarstytumėte tapti automatiku (-e) verta žinoti jog šis darbas reikalauja ne tik automatikos srities žinių, tačiau ir atsakingo požiūrio į darbą bei atidumo jame. Automatikų darbas Mažeikiuose pinigine išraiška įprastai įvertinamas nuo 1070 iki 1420 eurų per mėnesį (atskaičius mokesčius).
9. Suvirintojas (-a). Ši darbo sritis yra ypač puikus profesinis pasirinkimas tiems, kurie mėgsta kažką kurti ar gaminti. Dirbant suvirintoju naudojamas karštis, kuris leidžia sujungti keletą metalų ir tokiu būdu pataisyti arba sukurti naujus metalinius gaminius. Tinkamas suvirinimas reikalauja atidumo detalėms ir techninių žinių, be to, suvirintojai gali parodyti savo kūrybiškumą ir įgūdžius. Dirbdami Mažeikiuose suvirintojai vidutiniškai uždirba nuo 1080 iki 1730 eurų per mėnesį (atskaičius mokesčius).
10. Buhalteris (-ė). Šias pareigas užimantys specialistai padeda įmonėms priimti svarbius finansinius sprendimus, nes renka, stebi ir koreguoja įmonės finansus. Jie yra atsakingi už finansinį auditą, banko sąskaitų išrašų derinimą ir finansinių dokumentų tikslumą. Buhalterių darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 700 iki 910 eurų per mėnesį (atskaičius mokesčius).
11. Apsaugos darbuotojas (-a). Žvelgiant iš šono apsaugos darbuotojo darbas gali pasirodyti nuobodus bei nekeliantis didelių reikalavimų darbuotojo asmenybei. Tačiau atidumas, budrumas bei gebėjimas greitai priimti objektyvius, logiškus sprendimus privalomas norint užimti šias pareigas. Kitu atveju atlikti šį darbą kokybiškai būtų tiesiog neįmanoma. Toks darbas Mažeikiuose pinigine išraiška įvertinamas gana skirtingai nuo 530 iki 970 eurų į rankas per mėnesį.
12. Gamybos įrenginių operatorius (-ė). Už gamybinių įrenginių veikimo pajėgumą bei techninį stovį atsakingi darbuotojai Mažeikiuose per mėnesį vidutiniškai uždirba nuo 810 iki 1200 eurų į rankas.
13. Cecho darbininkas (-ė). Toks dažnu atveju patirties nereikalaujantis darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 690 iki 900 eurų per mėnesį (atskaičius mokesčius).
14. Administratorius (-ė). Nors šiai pozicijai ne visuomet skiriama daug dėmesio, tačiau administratoriaus pareigas užimantys asmenys iš tiesų atlieka svarbią rolę įmonių veiklose. Dažnai tai būna pirmasis asmuo su kuriuo bendrauja klientai, partneriai ar būsimi darbuotojai. O pagrindinės jų pareigos yra atsakinėjimas į telefono skambučius ar elektroninius laiškus; įmonės duomenų atnaujinimas, bendravimas su klientais. Administratorių darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas nuo 530 iki 800 eurų per mėnesį (atskaičius mokesčius).
15. Padavėjas (-a). Dar kitaip šias pareigas užimančius asmenis būtų galima pavadinti aptarnaujančiuoju personalu, kadangi padavėjai yra atsakingi už restorano lankytojų pasitikimą ir pasodinimą, užsakymų priėmimą bei sklandžią komunikaciją su virtuvės darbuotojais. Padavėjų darbas Mažeikiuose įprastai apmokamas minimaliu mėnesiniu darbo užmokesčiu – 540 eurų (atskaičius mokesčius).
Apžvelgus paklausiausių Mažeikių profesijų 15-tuką galima daryti išvadą, jog didžioji dauguma siūlomų darbų – nekvalifikuoti arba nereikalaujantys specialių įgūdžių bei darbo patirties, todėl akivaizdu, kad yra apmokami tik minimaliu arba šiek tiek didesniu darbo užmokesčiu. Vis gi, tarp gausos šių darbų yra ir tokių specialybių, kurių atlygiai siekia valstybės nustatytą VDU dydį arba net jį lenkia. Taigi, šio miesto darbų įvairovė patvirtina, jog Mažeikiai tikrai turi ką pasiūlyti, tačiau nepamirškite jog geriausias kelias rinktis tai kas miela jūsų širdžiai, tuomet tobulėjimas ir pinigai žengs kartu su jumis koja kojon.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau