Susikurkite CV
Pradžia LoveJob.lt privatumo politika

LoveJob.lt privatumo politika


Atnaujinta: 2020-07-30

Portalas „lovejob.lt“ (toliau - portalas, interneto svetainė) įsipareigoja saugoti vartotojų privatumą ir stengiasi užtikrinti saugią vartotojo patirtį mūsų interneto svetainėje. Čia pateikiamoje privatumo politikoje aprašoma, kaip yra renkama, naudojama, dalijama ir saugoma Jūsų, kaip portalo naudotojo asmeninė informacija, taip pat Jūsų pasirinkimai dėl asmeninės informacijos naudojimo, prieigos ir redagavimo.

 

Naudodamiesi šia svetaine Jūs sutinkate su Jūsų asmens privačių duomenų rinkimu, naudojimu ir perdavimu, kaip yra aprašoma šioje privatumo politikoje.

 

Jūs galite atšaukti savo sutikimą su šia politika bet kuriuo metu. Norėdami atšaukti savo sutikimą, tą galite padaryti dviem būdais: panaikinti patys savo susikurtą CV lovejob.lt portale (ir kitus pateiktus duomenis jame) arba susisiekti su mumis tiesiogiai. Jei atšauksite savo sutikimą, visa Jūsų profilio asmeninė informacija bus pašalinta iš mūsų svetainės.

 

„Duomenų valdytojasyra UAB „Fortune IT, įmonės kodas 304398323, PVM mokėtojo kodas: LT100010436811, buveinė - Vokiečių g. 28-6, Vilnius, Lietuva, el. paštas: info@lovejob.lt;

 

„Duomenų tvarkytojasyra fiziniai arba juridiniai asmenys, kurie Duomenų valdytojo vardu tvarko Jūsų Asmens duomenis.

 

„Duomenų tvarkymas“ - bet kokia automatizuotomis arba neautomatizuotomis priemonėmis su asmens duomenimis atliekama operacija ar keletos operacijų seka, tokia kaip asmens duomenų rinkimas, apdorojimas, saugojimas, dalijimasis su trečiosiomis šalimis, kurios turi galimybę prisijungti prie lovejob.lt sistemos ieškodamos darbuotojų, skelbdamos laisvas darbo pozicijas ir kt.

 

Informacija, kurią renkame:

 

Mes renkame informaciją apie Jus keletų atveju: 1) kai Jūs naudojatės mūsų lovejob.lt internetine svetaine; 2) kai jungiatės socialinių tinklų pagalba prie mūsų portalo. Šią informaciją gauname ir saugome, kai Jūs įvedate ją į mūsų svetainę (susikurdami savo CV), siunčiate ją mums ar pateikiate mums bet kokiu kitu būdu. Mes renkame informaciją, kai pasirenkate ją mums suteikti. Į tai įeina:

 

1) Kontaktinė informacija, pvz.: vardas, el. pašto adresas, gatvės adresas ir telefono numeris.

Jūsų gyvenimo aprašymas, įskaitant darbo patirtį;

2) Informacija, kurią Jūs importavote per trečiųjų šalių programas/socialinius tinklus (Linkedin, Google, Facebook ir kt.);

3) Informacija, kurią asmeniškai pateikiate mums susisiekus su „lovejob.lt komanda;

4) Kreditinės kortelės numeris ir atsiskaitymo informacija (paslaugos, už kurias reikia sumokėti);

5) Jūsų rasė, etninė priklausomybė ar lytis, jei nusprendžiate šią informaciją pateikti;

6) Informacija apie Jūsų verslą, pavyzdžiui, įmonės pavadinimas, dydis ir įmonės tipas.

Šią informaciją galite koreguoti arba pašalinti naudodami savo turimos paskyros nustatymus.

 

Mes taip pat renkame informaciją apie Jus šiais būdais:

Vienkartinis prisijungimas per trečiąsias šalis: jei nuspręsite prisijungti prie „lovejob.ltnaudodamiesi „Facebookar panašiomis trečiųjų šalių programomis, mes automatiškai importuosime prašomą informaciją iš Jūsų paskyros ir padarysime ją Jūsų profilio dalimi.

 

Šioje interneto svetainėje, mes, kaip duomenų valdytojas, naudojame slapukus, kurių pagalba renkame duomenis, atskleidžiančius šios interneto svetainės (Lovejob.lt) naudojimosi ypatumus.

 

Asmens duomenys, kuriuos pateikiate kaip kandidatas - gali būti apjungti su duomenimis, gautais iš kitų viešai prieinamų šaltinių ( t.y. su duomenimis iš atsiliepimų internetinėje erdvėje, iš buvusių darboviečių, kitų skelbimų portalų ar soc. tinklų - pvz. Linkedin, Facebook, Instagram ar kitų paskyrų). Visiems gautiems duomenims yra taikomos identiškos taisyklės, kurias mes nurodome šioje privatumo politikoje.

 

Persiuntimai. Mes galime rinkti Jūsų asmeninę informaciją apie kitus asmenis. Pavyzdžiui, jei nuspręsite naudotis mūsų paslauga, norėdami bendrinti svetainės turinį su draugu, paprašysime Jūsų draugo vardo ir el. pašto adreso. Mes automatiškai išsiųsime Jūsų draugui vienkartinį el. laišką, kviesdami jį ar ją apsilankyti svetainėje lovejob.lt. Laikinai saugome šią informaciją vien tam, kad galėtume išsiųsti šį vienkartinį el. laišką.

 

Informacija apie Jus, kuri automatiškai renkama naudojantis „lovejob.lt

Taip pat, tam tikrą informaciją renkame automatiškai, kai lankotės mūsų svetainėje ar naudojatės mūsų portalu per mobiliuosius įrenginius. Ši informacija apima:

 

1) Jūsų veiklą „lovejob.ltinternetinėje svetainėje, įskaitant pozicijas, kurių ieškote, žiūrite, išsisaugote ar kandidatuojate;

2) Jūsų interneto protokolo (IP) adresą ir interneto paslaugų teikėją (IPT);

3) Jūsų naršyklės tipą ir naudojamo įrenginio ID;

4) Failus, peržiūrėtus mūsų svetainėje;

5) Operacinę sistemą, datas / laiką ir (arba) paspaudimų srauto duomenis;

Šie duomenys apie Jus renkami automatiškai ir tvarkomi, atsižvelgiant į teisėtus „lovejob.ltinteresus. Šią informaciją deriname su asmeniniais duomenimis, kad padėtume aptikti sukčiavimą ir užkirsti jam kelią. Šiuos duomenis taip pat deriname su Jūsų profiliu ir atnaujiname duomenis, kad grąžintume ir suteiktume Jums geriausius darbo paieškos rezultatus.

 

Informacijos panaudojimas

Mes naudojame surinktą informaciją teikdami savo paslaugas mūsų klientams, valdydami ir tobulindami mūsų svetaines ir programas bei skatindami teigiamą vartotojo patirtį.

 

Kandidatų paieška ir darbo skelbimai. Duomenų valdytojas savo ar kitose interneto svetainėse, esamų partnerių tinklalapiuose bei soc. tinkluose, tokiuose kaip Linkedin, Facebook, Instagram, Google reklaminiuose sprendimuose ir kitur, gali dalintis klientų darbo skelbimais. Jūsų, kaip kandidatų, gauti asmens duomenys patenka į vidinę kliento paskyrą mūsų interneto svetainėje Lovejob.lt. Duomenų valdytojas atiduoda teisę klientams patiems asmeniškai bendrauti ir informuoti kandidatus apie tinkančius darbo pasiūlymus ir tolimesnius kandidatavimo procesus el. pašto adresu arba telefonu.

 

Mes kaupiame ir laikome Jūsų CV mūsų duomenų bazėje, tam, kad įmonės, kurios perka paslaugas lovejob.lt portale, ieškodamos potencialių kandidatų, galėtų rasti ir matyti bei peržiūrėti Jūsų informaciją. Jeigu nenorite, kad Jūsų informacija būtų matoma įmonėms, Jūs bet kuriuo metu galite deaktyvuoti savo CV prisijungę prie sistemos. Tokiu atveju Jūsų asmens duomenys nebus matomi.


Klientų ir kandidatų suvedimas tinkančioms darbo pozicijoms. Lovejob.lt klientai, yra tie, kurie turi paskyrą portale, ieško darbuotojų ar publikuoja aktualius darbo skelbimus. Vartototojai, kaip kandidatai, kandidatuodami į “lovejob.lt” kliento publikuojamą skelbimą, tiesiogiai patenka į asmeninę kliento paskyrą interneto svetainėje. Kandidatams yra prieinama ir suteikiama informacija, kad interneto svetainė “lovejob.lt” yra darbo skelbimų portalas, leidžiantis kandidatams tiesiogiai aplikuoti į klientų (įmonių) skelbiamas laisvas (arba nebūtinai) darbo pozicijas. Už visus atrankos procesus ir duomenų apie kandidatus valdymą klientai atsako savarankiškai.

 

Mes naudojame informaciją su Jūsų sutikimu, kaip aprašyta tuo metu, kai gauname sutikimą. Tai apima paskyros sukūrimą, atnaujinimą ar papildomos informacijos įkėlimą.

 

Mes naudojame asmens duomenis savo teisėtiems interesams:

 

Teikti „lovejob.ltpaslaugas;

Susisiekti ir komunikuoti su Jumis, kai Jūs susisiekiate su mumis;

Analizuoti, tobulinti ir optimizuoti „lovejob.ltpaslaugas;

Norėdami apsaugoti „lovejob.ltir vartotojų bei klientų teises;

Norėdami užtikrinti „lovejob.ltpaslaugų teikimo sąlygas ir užkirsti kelią sukčiavimui bei piktnaudžiavimui „lovejob.ltsistemomis;

 

Prisiregistruodami „lovejob.lt, tvarkydami savo profilį, viešai skelbdami informaciją Jūs duodate sutikimą, tvarkyti Jūsų duomenis pagal „lovejob.lt taisykles.

 

Visus su šia privatumo politika susijusius dokumentus ir klausimus galima siųsti toliau nurodytais kontaktais:
Siunčiant registruotu paštu: UAB „Fortune IT| Vokiečių g. 28-6, Vilnius, Lietuva.
Siunčiant el. paštu: bdar@lovejob.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau