Pradžia Skelbimai Kaune Gamyba Baldų surinkėjai (-os) APMOKOME (Vilijampolėje, Petrašiūnuose)

Baldų surinkėjai (-os) APMOKOME (Vilijampolėje, Petrašiūnuose)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Darbo laikas:
Petrašiūnuose, R. Kalantos g. 49, 32.
I - V darbo laikas: 7:00 val. - 15:30 val.
Vilijampolėje, Bijūnų g. 14
I - V darbo laikas: 6:00 val. - 14:30 val.

Vienetinis darbo apmokėjimas už atliktas gamybos operacijas pagal nustatytą įkainį.

Darbo pobūdis

Jūsų darbas būtų:

Viename iš mūsų padalinių, kuris gamina produkciją tik pagal IKEA užsakymus.
Dirbant linijoje - prikalinėti spyruokles, klijuoti poroloną, apmušinėti užvalkalus.
Dirbant ne linijoje - sukti profilius, kalti velcro juosteles, sukti profilį prie lentos, pakuoti gaminius.

APMUŠIME: su pneumatiniu kabių šautuvu apkalti baldinį rėmą gobelenu/ oda.
RĖMŲ KALIME: naudojant rėmo kalimo šabloną ir įvairias medines detales su pneumatiniu kalimo įrankiu sukalti baldinį rėmą.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jums
-Patinka fizinis darbas ir greitas darbo tempas;
-Turite norą dirbti ir mokytis;
-Esate atsakingas ir greitos orientacijos;
-Esate fiziškai ištvermingas;
Darbo patirtis baldų gamyboje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

-Apmokymus neturintiems darbo patirties
-Stabilų darbą patikimoje ir nuolat augančioje užsienio kapitalo įmonėje
-Visada laiku mokamą atlyginimą, priedus ir visas socialines garantijas
-Draugišką kolektyvą ir profesionalų pagalbą
-Patogų darbo grafiką

Skelbimas kitose lokacijose

Kompetencijų reikalavimai

Scapa Baltic

UAB „Scapa Baltic“
UAB Scapa Baltic - nuo 1998 metų Lietuvoje veikianti, Švedijos kapitalo valdoma minkštųjų odinių ir gobeleninių baldų gamybos įmonė, kurioje dirba didesnė nei 550 darbuotojų komanda.

Mes siūlome geras darbo sąlygas, konkurencingą darbo užmokestį ir darbo rezultatus atitinkančius paskatinimus bei galimybę įgyti naujo amato, besimokant iš patyrusių darbuotojų.

Laukiame Jūsų mūsų komandoje!

www.scapabaltic.com

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė Scapa Baltic, UAB
Atlyginimas 500 - 1500 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Gamyba,
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Bijūnų g. 14 ir R. Kalantos g. 32, 49
Darbo valandos P: -
A: -
T: -
K: -
P: -
Galioja iki 2020-11-08
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau