Susikurkite CV

Personalo vadybininkė (-as)

3 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – sertifikuota plastiko atliekų perdirbimo ir prekyba įmonė, kuri pasižymi inovatyvumu ir atsakingu požiūriu į gamtą. Įmonė atsakingai ir efektyviai taiko aplinką tausojančias technologijas. Šiuo metu įmonė kviečia prisijungti prie komandos personalo vadybininkę (-ą).

Darbo pobūdis

Darbuotojų paieška ir atranka, darbo skelbimų talpinimas, bendradarbiavimas su komandų vadovais;
Darbuotojų įdarbinimo ir on-boarding / off-boarding procesų valdymas;
Darbuotojų duomenų administravimas Rivilė apskaitos sistemoje;
Bendravimas su valstybinėmis institucijomis darbuotojų įdarbinimo, darbo teisės ir pan. klausimais, duomenų pateikimas SoDra;
Įmonės dokumentų (raštų, įsakymų, sutarčių) rengimas, archyvavimas ir saugojimas;
Konferencijos salės užimtumo valdymas, susitikimų koordinavimas, protokolų rengimas;
Komandiruočių organizavimas bei svečių priėmimas (viešbučių, kelionių bilietų užsakymas);
Biuro veiklos administravimas, tvarkos užtikrinimas, skambučių, el. laiškų valdymas;
Administracinių procesų valdymas - įvairiapusė pagalba direktoriui bei kolegoms.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė, nei 3 metų darbo patirtis administravimo / personalo vadybos srityje;
Drabo patirtis darbuotojų atrankos srityje;
Patirtis dokumentų rengime ir valdyme taikant dokumentų rengimo ir įforminimo bei raštvedybos taisykles;
Kompiuterinis raštingumas, darbo su verslo valdymo ar apskaitos sistema patirtis (Rivilė - privalumas);
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (personalo srityje - didelis privalumas);
Savarankiškumas, atidumas, stiprūs organizaciniai įgūdžiai, greita orientacija;
Vairuotojo pažymėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai
Rusų
Rašymas: Pagrindai
Supratimas: Vidutiniškai

Karjerą ir idėjų įgyvendinimą inovatyvioje, augančioje įmonėje;
Įvairius, susijusius su darbine veikla, kvalifikacijos kėlimo kursus.

1100
Darbo sritis Administravimas, sekretoriavimas, Teisė , Personalo valdymas , Apskaita, buhalterija
Miestas Vilnius
2022-06-27 08:33:53
Galioja iki 2023-10-01

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
1100

Administravimas, sekretoriavimas