Susikurkite CV

Darbininkas

4.5 / 5 (įvertino 8)

Darbo pobūdis

Darbuotojai oficialiai dirba pagal lietuviškas darbo sutartis. Įmonės kolektyvas dirba gėlių šiltnamiuose Švedijos pietinėje dalyje. darbo vietos išsidėsčiusios nuo Malmö iki Göteborg'o miestų. Dirbame pagal kontraktus su patikimais partneriais. Mūsų kolektyvas atlieka šiltnamių priežiūros darbus. Darbas su gėlėmis nuo jų sodinimo, auginimo, priežiūros iki surinkimo, skynimo ir užsakymų formavimo.

Reikalavimai darbuotojui

Darbai nėra sudėtingi ir nereikalaujantys įpatingų sugebėjimų ar žinių. Mes skiriame daug dėmesio naujų darbuotojų apmokymui, kad jie turėtu visas žinias ir įgūdžius atlikti tiesiogines savo pareigas. Iš darbuotojų tikimės atsidavimo, tvarkos ir noro tobulėti. Tapti kolektyvo dalimi ir ilgalaikio bendradarbiavimo.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Pagrindai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Įmonė pasirūpina visomis darbui reikalingomis priemonėmis. Organizuoja visą kelionę iki darbo vietos, kelionę po darbo sezono atgal, organizuoja atostogas. Pasirūpina kelionės bilietais, apgyvendinimu. Visada laikomės susitarimų ir laiku mokame atlyginimus. Neimame jokių papildomų mokesčių už įdarbinimą.

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

2M Company

Mūsų įmonė UAB "2M Company" dirba Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Pagrindinės veiklos yra paslaugų teikimas. Prekių priėmimas, sandėliavimas, inventorizacija, Užsakymų atrinkimas - išdavimas. Gamybinių - sandėliavimo patalpų nuoma.
Taip pat dirbame su ūkininkais - augintojais Skandinavijos šalyse. Pagal sutartis atliekame darbus pas užsakovą. Specializuojamės gėlių auginime. Pagrindiniai darbai šiltnamiuose, augalų sodinimas, auginimas, priežiūra, užsakymų pakavimas.


www.2mcompany.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė 2M Company, UAB
Atlyginimas 1800 - 2600 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Žemės ūkis,
Šalis Švedija
Darbo lokacija Švedija, pietinė dalis
Galioja iki 2021-07-17
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau