Susikurkite CV

IT architektas (-ė)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – IT infrastruktūros projektavimo ir diegimo įmonė, sėkmingai veikianti jau dvylika metų. Įmonė rūpinasi, kad jos klientai turėtų saugias bei mobilias kompiuterizuotas darbo vietas, aukšto patikimumo duomenų centrus su įdiegtomis Cloud technologijomis bei saugius bevielius ar įprastus tinklus. Esant kryptingam įmonės vystymuisi ieškomas (-a) IT modernių darbo vietų architektas (-ė) su patirtimi, kuris (-i) prisidėtų prie aukštos kokybės sprendimų kūrimo esamiems bei naujiems klientams Lietuvoje.

Darbo pobūdis

Modernių darbo vietų kūrimas pagal individualius stambių klientų verslo poreikius (debesijos sprendimai, hibridinė aplinka : Microsoft 365);
Potencialių ir esamų klientų konsultavimas, sprendimų pristatymas kartu su pardavimo komandos bendradarbiais (pre-sales etape);
Sudėtingų, visaapimančių projektų prisiėmimas bei atsakomybė už jų įgyvendinimą; Pagalba inžinieriams projektų įgyvendinimo metu;
Nuolatinis siūlomų paslaugų kokybės palaikymas nagrinėjant rinką, siūlant idėjas, bendradarbiaujant su profesionalia komanda bei kartu ieškant novatoriškų sprendimų.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas sukurti hibridinę aplinką arba duomenų perkėlimo iš On-Premise į „Office 365“ sprendimus;
Stiprus debesijos infrastruktūros "know how";
Duomenų perkėlimo iš vienos infrastruktūros į kitą parametrų, konfigūravimo procesų suvokimas, tiesioginė darbo patirtis įgyvendinant šiuos sprendimus;
Darbo patirtis su tapatybės nustatymo valdymu (AD, ADFS, MIM);
Exchange Server Infrastructure (On-Premise) suvokimas;
Darbo patirtis su Microsoft Office 365 (Exchange Online, SharePoint Online (OneDrive), Teams, Skype for Business Online paslaugomis);
Gebėjimas užtikrinti duomenų saugumą Cloud aplinkoje (Office 365 Cloud App Security – privalumas);
Enterprise Mobility & Security praktinė patirtis;
Microsoft Defender for Endpoint diegimo patirtis;
Puikūs žodinės komunikacijos įgūdžiai pristatant IT sprendimus klientams;
Lyderystė, nuolatinis tobulėjimas, bendradarbiavimo įgūdžiai;
Microsoft 365: „Enterprise Administrator Expert“ sertifikatas – didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Stabilų ir įdomų darbą įmonėje, dirbančioje su stambiais projektais bei startuoliais;
Visapusišką pasitikėjimą darbo procese bei profesionalios komandos palaikymą;
Automobilio parkavimo vietą, esant poreikiui;
Metinius priedus, pasiekus numatytus rezultatus;
Lankstumą, darbą nuotoliniu būdu pagal kandidato pageidavimą.

2800

Darbo sritis Informacinės technologijos, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
2021-08-01 14:23:17
Galioja iki 2022-06-11

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
2800

Informacinės technologijos