Pradžia Skelbimai Vilniuje Marketingas Marketingo ir pardavimų koordinatorius (ė)

Marketingo ir pardavimų koordinatorius (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - tarptautinė, viena pirmaujančių tvirtinimo elementų įmonių Europoje. Nuo 1970 metų įmonė pristatė rinkai produktus, kurie tapo mėgstami ir naudojami profesionalių įrankių rinkoje, o tai leido įmonei įsitvirtinti lyderio pozicijas Europoje. Įmonės verslo idėja yra palengvinti, saugesnį ir pelningesnį kasdienį gyvenimą statybos profesionalams, projektuotojams ir pramonės pirkėjams. Tai įmonė daro siūlydami produktus, paslaugas ir paramą, kurių jiems reikia darbui atlikti. Nuo varžtų, tvirtinimo detalių, klijų ir užpildų iki išsamios patirties pramoninių tvirtinimo technologijų ir matmenų programų kūrimo srityje. Šiuo metu įmonė auga ir į komandą kviečiama (s) prisijungti marketingo ir pardavimų skyriaus koordinatorius (ė) pasiruošęs kartu augti su įmone.

Darbo pobūdis

Glaudžiai bendradarbiaujant su vietiniu grupės rinkodaros, bei įmonės vadovais, parengti ir kartu įgyvendinti komunikacijos planą, bei asistuoti pardavimų skyriui.
- Naujienlaiškiai, jų kūrimas, analizė, duomenų bazės valdymas;
- Darbas su Facebook, Instagram ir kitais socialiniais tinklais, bei įmonės profilio juose reprezentavimas;
- Svetainės lankomumo analizės remiantis Google analytics duomenimis;
- SEO ir kito web turinio kūrimas ir talpinimas;
- POS medžiaga: kūrimas, adaptacija, gamyba;
- Renginių, parodų, verslo dovanų pirkimo organizavimas;
- Vietinių bendradarbiavimo kanalų paieška ir santykių kūrimas (asociacijos, ambasados ir pan.);
- Tiesioginė pagalba pardavimų skyriui su einamaisiais darbais, projektais, asistavimu.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 1 metų patirtis marketingo ir pardavimų koordinavime;
Skaitmeninės rinkodaros kanalų ir jų panaudojimo suvokimas;
Aktyvumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, noras augti kartu su komanda ir siekti aukščiausių rezultatų;
Labai geros anglų ir Lietuvių kalbos žinios;
Rusų ir Švedų kalbos žinios būtų didelis privalumas (bet ne būtinybė).

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Karjeros galimybes;
Galimybę dirbti tarptautinėje, lyderiaujančioje aplinkoje;
Motyvuojantį darbo užmokestį ir priedus už pasiekiamus rezultatus.

1000

Darbo sritis Marketingas, Statyba , Pardavimai, pardavimų vadyba
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vilnius
2021-08-30 09:15:25
Galioja iki 2021-12-29

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
1000

Marketingas