>
Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Junior/mid. embedded, C engineer

Junior/mid. embedded, C engineer

Darbo aprašymas

“Voodoo“ talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientė – įmonė, kuri projektuoja ir gamina elektroninius valdymo produktus ŠVOK sričiai. Didžiausias dėmesys skiriamas prietaisų patikimumui, todėl jie nuolat atnaujinami ir tobulinami. Šiuo metu į savo komandą įmonė kviečia prisijungti embedded, C inžinierių (-ę).

Darbo pobūdis

Valdiklių sensorių ir kt. įterptinių sistemų programavimas (embedded, C);
Nuolatinis produktų grupės tobulinimas: analizė, testavimas, įžvalgų teikimas vadovui;
Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (nuo 1 m.);
Geri C programavimo kalbos įgūdžiai (HTML, JS - privalumas);
Domėjimasis elektronikos sritimi (šios srities išsilavinimas - didelis privalumas).

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

Kūrybiškumą skatinančią aplinką, draugišką komandą;
Galimybę naudotis įmonės patalpose esančia sporto sale, valgykla ir kt.;
Po sėkmingo 6 mėn. darbo laikotarpio - investicinį gyvybės draudimą;
1 darbo savaitę per mėnesį - darbą nuotoliniu būdu.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
900
Atlyginimas 900 - 2400 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Informacinės technologijos, Elektronika, elektrotechnika
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-05-26 10:47:54
Galioja iki 2024-04-03

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
900
Atlyginimas 900 - 2400 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Informacinės technologijos, Elektronika, elektrotechnika
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-05-26 10:47:54
Galioja iki 2024-04-03
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Junior/mid. embedded, C engineer
Informacinės technologijos
Vilnius
Nuo: 900 iki 2400 Eur (į rankas, neto)

Patiko pasiūlymas?

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau