Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Kaune Statyba ORLAIVIO DAŽYMUI PARUOŠĖJAS

ORLAIVIO DAŽYMUI PARUOŠĖJAS

Darbo aprašymas

Ar domitės tapyba ir ieškote įdomios karjeros galimybės? Jei esate pasirengęs skrydžiui savo karjeroje, pateikite paraišką dabar ir tapkite neatsiejama mūsų aviacijos šeimos dalimi!
Darbo grafikas:
- Mėgaukitės subalansuotu darbo ir gyvenimo grafiku.
o LAPKRITIS – KOVOS: 6 darbo dienos ir 1 poilsio diena
o BALANDIS– SPALIS: 4 darbo dienos ir 4 poilsio dienos

Apmokymai:
- Jūsų atlyginimas nuolat didės, atsižvelgiant į įvertintą jūsų įgūdžių lygį.
- Pasinaudokite nuolatinio mokymo galimybes su „Maas Aviation“, įskaitant įgūdžių rinkinio matricą, saugą bei mokymus konkrečiai darbo vietai.
- Gausite visas reikalingas asmenines apsaugos priemones (AAP), dažymo įrangą ir įrankius, įskaitant darbo drabužius.
- Pasinaudokite išsamia mokymo programa, kurią veda profesionalūs treneriai vietoje.
- Baigę gaukite orlaivių dažytojo pažymėjimą, kad parodytumėte savo įgūdžius ir patirtį.

Jei esate pasirengęs pakelti savo karjerą į naujas aukštumas ir tapti pirmaujančios aviacijos kompanijos dalimi, dabar pateikite prašymą prisijungti prie mūsų komandos ir tapti lėktuvų dažytoju! Nepraleiskite šios įdomios galimybės augti ir sulaukti sėkmės klestinčioje pramonėje.

Kreipkitės dabar: olga.denisova@maasaviation.com / +370 624 80330.
Pastaba: visoms premijoms ir išmokoms taikomos įmonės politikos ir sąlygos.

Darbo pobūdis

Orlaivio paruošimas dažymui (plovimas, maskavimas, senų dažų nuėmimas, gruntavimas) ir orlaivio dažymas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
- Patirtis susijusioje srityje, pavyzdžiui, metalo konstrukcijose, pramoniniame ar automobilių dažyme – privalumas.
- Saugumo suvokimas
- Dėmesys detalėms
- Komandinio darbo įgūdžiai
- Problemų sprendimo gebėjimai
- Fizinis pasirengimas
- Prisitaikymas prie situacijų

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
- Pasinaudoti mūsų visapusišku sveikatos draudimo paketu.
- Išsirinkti įdomias komandiruotės galimybes Maas Aviation padaliniuose.
- Sklandų perėjimą į naujas pareigas ir įsiliejimą į komandą pereinant parengimo procesą.
- Pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis mūsų įmonės nuolaidų programoje.
- Darbą moderniose patalpose, aprūpintose naujausiomis technologijomis.
- Mėgautis nemokama automobilių stovėjimo aikštele ir nemokama kava, arbata, sriuba ir užkandžiais.
- Dalyvauti kasmetiniuose renginiuose ir motyvacinėse programose, keliančiose komandinę dvasią.
- Papildomus priedus už lankomumą, mėnesio darbuotojas.
- Degalų išlaidų padengimą*.

* Darbuotojams, gyvenantiems toliau nei 30 km nuo darbo vietos.

Įmonė Maas Aviation, UAB
1200
Darbo sritis Statyba,
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Oro uosto g. 4, Karmėlava, 54460 Kauno r. sav.
2024-04-25 17:10:10
Galioja iki 2024-05-25

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kaunas

Darbo vietos nuotraukos

Maas Aviation

UAB „MAAS Aviation” yra viena moderniausių Europoje orlaivių dažymo įmonė, kuri savo veiklą vykdo jau 37 metus tiek Europoje, tiek ir Jungtinėse Amerikos valstijose.

#1690 #4801 #59863 #618

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1200

Statyba
Kaunas