Pradžia Skelbimai Kaune Statyba ORLAIVIO DAŽYTOJAS – DARBO SKELBIMAS

ORLAIVIO DAŽYTOJAS – DARBO SKELBIMAS

Darbo aprašymas

Ar domitės orlaivių dažymu ir ieškote įdomios karjeros galimybės? Šiuo metu ieškome ieškome kvalifikuotų ir motyvuotų asmenų, kurie norėtų prisijungti prie mūsų dinamiškos orlaivių dažytojų komandos.
Darbo grafikas:
- Mėgaukitės subalansuotu darbo ir gyvenimo grafiku.
o LAPKRITIS – KOVOS: 6 darbo dienos ir 1 poilsio diena
o BALANDIS– SPALIS: 4 darbo dienos ir 4 poilsio dienos

Jei esate pasirengęs pakelti savo karjerą į naujas aukštumas ir tapti pirmaujančios aviacijos kompanijos dalimi, dabar pateikite prašymą prisijungti prie mūsų komandos ir tapti lėktuvų dažytoju! Nepraleiskite šios įdomios galimybės augti ir sulaukti sėkmės klestinčioje pramonėje.

Kreipkitės dabar: olga.denisova@maasaviation.com / +370 624 80330.
Pastaba: visoms premijoms ir išmokoms taikomos įmonės politikos ir sąlygos.

Darbo pobūdis

Apmokymai:

- Jūsų atlyginimas nuolat didės, atsižvelgiant į įvertintą jūsų įgūdžių lygį.
- Pasinaudokite nuolatinio mokymo galimybes su „Maas Aviation“, įskaitant įgūdžių rinkinio matricą, sveikatą ir saugą bei mokymus konkrečiai darbo vietai.
- Gausite visas reikalingas asmenines apsaugos priemones (AAP), dažymo įrangą ir įrankius, įskaitant darbo drabužius.
- Pasinaudokite išsamia mokymo programa, kurią veda profesionalūs treneriai vietoje.
- Baigę gaukite orlaivių dažytojo pažymėjimą, kad parodytumėte savo įgūdžius ir patirtį.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
- Būtina ankstesnė patirtis susijusioje srityje, pavyzdžiui, metalo konstrukcijose, pramonėje ar automobilių dažyme
- Dažymo technikos išmanymas
- Saugaus darbo etika
- Dėmesys detalėms
- Komandinio darbo įgūdžiai
- Problemų sprendimo gebėjimai
- Fizinis pasirengimas
- Prisitaikymas prie situacijų
- Atsidavimas kokybės siekimui

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

- Visapusišką sveikatos draudimo paketą.
- Išsirinkti įdomias komandiruotės galimybes Maas Aviation padaliniuose.
- Sklandų perėjimą į naujas pareigas ir įsiliejimą į komandą pereinant parengimo procesą.
- Pasinaudoti išskirtinėmis nuolaidomis mūsų įmonės nuolaidų programoje.
- Darbą moderniose patalpose, aprūpintose naujausiomis technologijomis.
- Mėgautis nemokama automobilių stovėjimo aikštele ir nemokama kava, arbata, sriuba ir užkandžiais.
- Dalyvauti kasmetiniuose renginiuose ir motyvacinėse programose, keliančiose komandinę dvasią.
- Papildomus priedus už lankomumą, mėnesio darbuotojas.
- Degalų išlaidų padengimą*.
* Darbuotojams, gyvenantiems toliau nei 30 km nuo darbo vietos.

Įmonė Maas Aviation, UAB
1400
Darbo sritis Statyba, Transportas, logistika, ekspedicija , Statyba , Gamyba
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Oro uosto g. 4, Karmėlava, 54460 Kauno r. sav.
2024-04-23 13:48:33
Galioja iki 2024-05-23

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas Kaunas Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Maas Aviation

UAB „MAAS Aviation” yra viena moderniausių Europoje orlaivių dažymo įmonė, kuri savo veiklą vykdo jau 37 metus tiek Europoje, tiek ir Jungtinėse Amerikos valstijose.

#1690 #4801 #59863 #637

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1400

Statyba
Kaunas