Pardavimų burtininkas (ė)

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Esate kitokie? Mėgstate būti lyderiais ir siekti maksimalių tikslų? Manote, kad dabartinėje komandoje neišnaudojate savo potencialo? Esate iš tų, kurie neskaičiuoja valandų, nebijo skambinti, challenginti klientų, bendrauti lygiavertiškai ir siūlyti profesonalius sprendimus rinkoje? Tada tikėtina šis pasiūlymas Jums.

Darbo pobūdis

- Skambučiai verslo klientams (taip, labai daug skambučių, bendravimo, aktyvumo).
- Bendravimas su įmonių vadovais, savininkais (tik su jais, o ne su sekretorėmis ar kitais "atsakingais asmenimis";
- Derybos (tokios kur nuolaidos nedalijamos į kairę ir į dešinę dėl to, kad klientas paprašė. Kitaip tariant profesionalios, su argumentais, susitarimais, abipuse verte).
- Duomenų pildymas į CRM sistemą (mes ją turime ir pildome, ji kai žinia palengvina darbą:));
- Vadovų ir savininkų kontaktų gavimas įvairiais būdais;
- Susitikimai su klientais, įmonės paslaugų krepšelio pristatymas, pardavimo proceso valdymas, pardavimai.
- Kiti su pardavimais susiję darbai.

Reikalavimai darbuotojui

- Nors mokytis ir tobulėti;
- Suvokimas, kad prisijungus prie rinkos profesionalų gali tekti savo "pardavimo įgūdžius pamiršti" ir išmokti dirbti naujai;
- Noras užsidirbti pinigus ir užsidirbti jų kuo daugiau remiantis rezultatais (kiekybine ir kokybine išraiška), o ne atėjimu į darbą;
- Anglų, rusų kalbų žinios privalumas;
- Patirtis aktyviuose pardavimuose naujiems klientams telefonu - Labai didelis privalumas;
- Patirtis pardavimuose susitikimų metu verslo klientams - privalumas;
- Verslo sektorių suvokimas - privalumas.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Rusų
Lietuvių

Įmonė siūlo

- Galimybę augti ir tobulėti kartu su vienais geriausių pardavimo ir HR profesionalų Lietuvos rinkoje;
- Galimybę mokytis iš tų, kurie turi didelę patirtį aktyviuose pardavimuose ir kurie net ir kriziniu periodu augina pardavimus ir nesiruošia sustoti;
- Galimybę būti savo "uždarbio kalviu";
- Darbą Vilniaus širdyje - Vokiečių gatvėje.

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Papildoma

Sigita Valavičiūtė

10 m.

Pardavimų vadovė

Darbo vietos nuotraukos

VoodooSales.lt (Fortune IT)

VoodooSales veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Vadovų, IT, pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai;
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant;
- Darbo paieškų platforma kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.

www.VoodooSales.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė VoodooSales.lt (Fortune IT), UAB
Atlyginimas 500 - 2500 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Personalo valdymas
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Vokiečių g. 28, Vilnius
Darbo valandos P: 08:00 - 17:00
A: 08:00 - 17:00
T: 08:00 - 17:00
K: 08:00 - 17:00
P: 08:00 - 16:00
Video pristatymas Žiūrėti video
Galioja iki 2020-11-08
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau