Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba Pardavimų plėtros vadybininkas (-ė)

Pardavimų plėtros vadybininkas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

„Voodoo“ personalo paieškos ir atrankos agentūros klientė – logistikos įmonė, gyvuojanti ir sėkmingai vykdanti veiklą nuo 2007 metų. Įmonė teikia vietinius ir tarptautinius dalinių krovinių pervežimus, muitinės, sandėliavimo bei negabaritinių krovinių vežimo paslaugas. Organizacija yra nuolat auganti bei ieškanti talentų, su kuriais kartu sieks ambicingų tikslų. Mūsų klientas į savo komandą kviečia prisijungti pardavimų vadybininką (-ę) Lietuvos rinkai.

Darbo pobūdis

Kompleksinių logistikos sprendimų Lietuvos rinkoje pardavimas;
Aktyvi klientų paieška, šalti skambučiai, vizitai, derybos;
Komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių pasirašymas ir administravimas;
Dalyvavimas konkursuose, kainų skaičiavimas, visos reikiamos medžiagos parengimas;
Įmonės atstovavimas parodose;
Rinkos analizė, galimybių verslo plėtrai paieška, idėjų generavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga B2B sprendimų pardavimo patirtis - ne mažiau 3 metai (transporto / ekspedicijos įmonėje - didelis privalumas);
Ambicingumas, aktyvumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas ieškoti naujų klientų, santykių su jais kūrimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai

Darbą inovatyvioje, socialiai atsakingoje logistikos įmonėje bei karjeros galimybes joje;
Konkurencingą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Įmonės automobilį;
Vidinius įmonės organizuojamus mokymus;
Komandinius, sportinius ir bendrus įmonės renginius.

1500

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Transportas, logistika, ekspedicija
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-05-09 10:17:52
Galioja iki 2024-04-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1500

Pardavimai, pardavimų vadyba