Pradžia Skelbimai Kaune Pirkimai, tiekimas Pirkimų vadybininkas (-ė) Kauno regione

Pirkimų vadybininkas (-ė) Kauno regione

Darbo pobūdis

• Ilgalaikių ryšių su esamais ir naujais klientais (ūkininkais) palaikymas ir plėtojimas.
• Aktyvi naujų klientų (ūkininkų) paieška.
• Klientų (ūkininkų) vizitavimas, konsultavimas, poreikių išsiaiškinimas.
• Komercinių pasiūlymų ruošimas.
• Vairuotojų darbo kontrolė ir ugdymas pagal įmonės nustatytus procesus ir reikalavimus.
• Pirkimo proceso organizavimas, vykdymas ir kontrolė.
• Kainodaros formavimas.
• Veiklos procesų tobulinimas, problemų identifikavimas ir optimalus jų spendimas.
Darbas tiek individualus, tiek komandinis.

Reikalavimai darbuotojui

• Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas. (Išsilavinimas vadybos, veterinarijos, zootechnikos srityje - privalumas).
• Patirtis pardavimuose, pirkimuose - privalumas.
• Vairuotojo pažymėjimas.
• Loginis mąstymas, išlavinti derybininko įgūdžiai, atkaklumas, verslumas, reiklumas sau siekiant rezultato.
• Sugebėjimas įtikinti ir savo drąsa daryti įtaką kitiems.
• Gyvulių auginimo technologijos išmanymas ir bendravimo su ūkininkais patirtis – privalumas.

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai

• Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, modernioje ir vienoje didžiausių galvijų supirkimo įmonėje Baltijos šalyse.
• Mokytis iš didelę patirtį turinčių kolegų bei savo srities profesionalų.
• Mokymus ir profesionalią vadovų bei kolegų pagalbą.
• Karjeros galimybes.
• Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
• Visas darbui reikalingas priemones (tarnybinį automobilį ir pan.).

Įmonė BIOVELA GROUP, UAB
900
Darbo sritis Pirkimai, tiekimas,
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Kauno regionas
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2022-01-10 20:22:09
Galioja iki 2022-02-09

Kompetencijų reikalavimai

BIOVELA GROUP

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS
Esame didžiausia ir moderniausia mėsos perdirbimo įmonių grupė Lietuvoje bei viena didžiausių mėsos produktų gamintojų Vidurio Europoje. 51 proc. produkcijos eksportuojame į Europą, Ameriką ir Aziją. Savo vartotojams siūlome per 1000 skirtingų produktų.
Esame veržli ir moderni įmonių grupė, kaupianti patirtį nuo 1994 m. Mūsų komandą sudaro 1300 darbuotojų, kuriuos vienija noras lyderiauti ir kurti.

www.biovela.lt/lt/51/privatumo_politika

#1202 #3584 #27914 #566
900

LYDERYSTĖ
KOKYBĖ

Pirkimai, tiekimas
Kaunas