Pradžia Skelbimai Vilniuje Komercija Prekių grupės vadovas (ė)

Prekių grupės vadovas (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų atrankos ir galvų medžioklės agentūros klientas - mažmeninės prekybos įmonė, užsiimanti sėklų, sodo ir daržo produkcija Baltijos šalyse. Įmonė gyvuoja ne vienerius metus rinkoje ir yra užsitikrinusi patikimą vardą.
Šiuo metu stiprinant komandą - Vilniuje kviečiama(s) prisijungti prekių grupės vadovas(ė) darbui su trąšų, chemijos, agrochemijos produktų grupėmis.

Darbo pobūdis

• Trąšų, chemijos ir agrochemijos prekių grupės strategijos kūrimas B2C ir B2B segmentams;
• Organinių trašų/priemonių, kaip strateginio prekių pogrupio vystymo plano rengimas/vykdymas
• Asortimento/kainodaros formavimas Baltijos šalių ir eksporto rinkoms
• Konkurencinės aplinkos ir rezultatų analizė bei savalaikių pokyčių iniciavimas
• Pardavimų skatinimo akcijų rengimas ir bendradarbiavimas su marketingo skyriumi;
• Dalyvavimas parodose, derybos su tiekėjais ir stambiais B2B klientais, sutarčių sudarymas;
• Planogramų ruošimas ir savalaikis atnaujinimas;
• Strateginių tiekėjų prekių užsakymai, likučių stebėjimas sandėlyje ir parduotuvėse, gamybos planavimas.

Reikalavimai darbuotojui

• Gebėjimas prisiimi atsakomybę už savo prekių grupių valdymą ir rezultatus;
• Turėti 5+ metų patirties prekyboje, dirbant su pirkimais, derybomis, kainodara ir asortimento valdymu;
• Orentacija į tikslus ir darbų planavimą bei gebėjimas aiškiai komunikuoti;
• Gebėjimas kalbėti viešai (mokymai darbuotojams), o taip pat per media kanalus bei būti savo prekių grupės ambasadoriumi viešumoje;
• Gebėjimas argumentuotai diskutuoti, girdėti ir susitarti;
• Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (bendravimas su tarptautiniais partneriais);
• Puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
• Puikūs analitiniai gebėjimai ir atidumas detalėms;
• Galimybė vykti į komandiruotes užsienyje (parodos, derybos ir pan.);
• Agronominis išsilavinimas - didelis privalumas.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

• Darbo aplinką kurioje esi komandos narys nuo pirmos darbo minutės;
• Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu (1/5);
• Nuosavo parduotuvių tinklo prekes įsigyti su specialiomis nuolaidomis;
• Sveikatos draudimą;
• Mokymus;
• Automobilio nuomą (tarnybinį automobilį) ir kurą.

1900

Darbo sritis Komercija, Pirkimai, tiekimas , Pardavimai, pardavimų vadyba , Marketingas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-03-28 08:36:56
Galioja iki 2024-05-28

Skelbimas kitose lokacijose

Šiauliai

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Šiauliai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#3140 #23165 #14724 #673

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1900

Komercija