Pradžia Skelbimai Kaune Administravimas, sekretoriavimas Produktų grupės vadybininkas (vakarų rinkoms)

Produktų grupės vadybininkas (vakarų rinkoms)

Darbo aprašymas

Sėkminga, profesionali ir tvariai auganti pardavimų kompanija „Vičiūnai ir ko“ ieško produktų grupės vadybininko! FMCG pardavimų rinkoje visame pasaulyje augame jau 30 metų, kuriame produktus ir naujas tarptautines verslo galimybes. Tikime Europoje vis geriau žinomu „Viči“ prekės ženklu ir stipria jį vystančia komanda. O mumis pasitiki ilgamečiai partneriai – pasauliniai prekių ženklai, kuriems sėkmingai atstovaujame, ir žymiausi tarptautiniai prekybos tinklai, milijonams vartotojų visame pasaulyje siūlantys mūsų produkciją.

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandų ir efektyvų priskirtų produktų bei produktų grupių administravimą;
Techninės informacijos apie produktą surinkimas, paruošimas, vertimų suderinimas, dokumentų pildymas;
Pagalba produktų grupės vadovui (degustacijų įmonės viduje organizavimas, lentelių pildymai ir pan.)
Kiti produktų grupės vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis/Aukštasis universitetinis išsilavinimas
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Labai geras anglų kalbos mokėjimas (būtina);
Puikūs bendravimo, planavimo ir problemų bei konfliktų sprendimo įgūdžiai;
Greita orientacija, iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas;

Privalumas - maisto technologijos studijos
Privalumas - analitiniai ir matematiniai gebėjima

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.

Įmonė Vičiūnų grupė, UAB
700
Atlyginimas Nuo 700 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Administravimas, sekretoriavimas,
Miestas Kaunas
Video pristatymas Žiūrėti video
2022-01-19 17:11:57
Galioja iki 2022-02-18

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Vičiūnų grupė

„Vičiūnų grupė“ – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 21-oje Europos šalyje, čia dirba daugiau nei 9000 žmonių. „Viči“ ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 70 pasaulio šalių. „Vičiūnų grupė“ nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

#107 #1572 #126 #512
700

Administravimas, sekretoriavimas
Kaunas
Nuo: 700 Eur (į rankas, neto)