Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Senior algoritmų ir/arba C programuotojas (-a)

Senior algoritmų ir/arba C programuotojas (-a)

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

“Voodoo“ talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientė – įmonė, kurianti ir diegianti inovatyvius programinius sprendimus fotogrametrijos srityje. Ji sėkmingai vykdo savo veiklą nuo 2014 m. ir vienija internacionalų profesionalų kolektyvą, kuris kuria kompleksines sistemas, vaizdų apdorojimo algoritmus bei atlieka didelės raiškos 3D vaizdo skaitmenines rekonstrukcijas.

Darbo pobūdis

Kertinių produkto (fotogrametrija) algoritmų vystymas ir kūrimas;
Darbas C programavimo kalba (taip pat naudojamos: C++/Open CL/CUDA);
Nuolatinis žinių gilinimas computer vision, SfM srityse bei jų pritaikymas vystant produktą.

Reikalavimai darbuotojui

Algoritmų kūrimas vystant IT produktą ar pan. patirtis;
Puikus loginis matematinis mąstymas (išsilavinimas pan. srityje - didelis privalumas);
Ilgametė programavimo C/C++ kalbomis patirtis - didelis privalumas;
Sėkminga darbo patirtis su computer vision;
Geri darbo įgūdžiai su 3D varikliais (Unity ar pan.);
Motyvacija dirbti su fotografijos sritimi susijusiu produktu.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Kalbėjimas: Gerai

Galimybę dirbti su inovatyviu, išskirtiniu rinkoje, produktu;
Lankstų darbo grafiką, kuris derinamas pagal individualų poreikį (po bandomojo laikotarpio pabaigos);
Hibridinį darbo modelį, esant poreikiui - nuotolinį darbą;
Vertikalias karjeros galimybes;
Konkurencingą darbo užmokestį.

3500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-06-06 14:49:56
Galioja iki 2023-11-03

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #679
3500

Informacinės technologijos