Pradžia Skelbimai Vilniuje Gamyba Technikos priežiūros padalinio vadovas (-ė)

Technikos priežiūros padalinio vadovas (-ė)

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – sertifikuota plastiko atliekų perdirbimo ir prekyba įmonė, kuri pasižymi inovatyvumu ir atsakingu požiūriu į gamtą. Įmonė atsakingai ir efektyviai taiko aplinką tausojančias technologijas. Šiuo metu, dar labiau atsinaujindama diegdama naują įrangą, įmonė kviečia prisijungti prie komandos technikos priežiūros padalinio vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Technikos padalinio darbo organizavimas, valdymas;
Sklandaus techninės įrangos eksploatavimo užtikrinimas organizuojant jos profilaktinį ir periodinį aptarnavimą, remontą bei įrangos modernizavimą;
Gamybai priklausančių pastatų ir jų inžinerinių sistemų priežiūra;
Gamybinio transporto priežiūra ir remontas;
Biudžeto formavimas ir išlaidų kontrolė;
Gamybos procesų tobulinimas remiantis naujausios įrangos galimybėmis;
Gamybos prastovų nebuvimo dėl įrangos gedimų ar pan. užtikrinimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo saugos taisyklių laikymosi kontrolė;
LEAN (5S) metodologijos diegimas kartu su gamybos ir technologijų vadovu (ateityje).

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė, nei 3 metų technikos priežiūros skyriaus vadovo patirtis;
Sėkminga darbo patirtis nepertraukiamoje gamyboje (techniko ar technikos vadovo pareigose);
Geras gamybos inžinerinių sistemų ir technologinių procesų išmanymas: suspausto oro, vandenvalos, vandentiekio ir kanalizacijos, elektros, elektronikos bei automatikos dalys;
Gebėjimas pasiūlyti savo sprendimus efektyvumo didinimui ir juos įgyvendinti kartu su komanda;
Lyderio savybės, puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
Darbo patirtis LEAN aplinkoje – didelis privalumas;
Geri MS Office paketo valdymo įgūdžiai;
Aukštasis inžinerinės ar automatikos krypties išsilavinimas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai
Rusų
Rašymas: Pagrindai

Karjerą ir idėjų įgyvendinimą inovatyvioje, stabilioje įmonėje;
Įvairius, susijusius su darbo organizavimu ir technikos eksploatavimu, mokymus;
Motyvuojantį darbo užmokestį;
Kelionės į / iš darbo kuro kompensavimą;
Įmonės automobilį – po vienerių metų.

2500
Darbo sritis Gamyba, Vadovavimas, valdymas, lyderystė , Mechanika , Pramonė
Miestas Vilnius
2022-05-12 12:21:48
Galioja iki 2023-06-20

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #685
2500

Gamyba