Susikurkite CV
Pradžia Įmonės Personalas

Personalas, UAB


UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse. Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams. O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje. Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus. Daugiau informacijos: Tel.: 8 (315) 64442. www.uabpersonalas.lt Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.

Vertybės

Nerandu tinkamos darbo pozicijos, bet LABAI noriu dirbti Jūsų įmonėje!

Personalas darbo skelbimai

Liko 24 d. 2021-10-12 15:16:58
Personalas

Medinių ir parketo grindų klojimas, grindų šlifavimas, dažymas, alyvos tepimas ir panašūs vidaus apdailos darbai susiję su grindimis.

Statyba
Švedija
Nuo: 2400 iki 3000 Eur (į rankas, neto)
Personalas
Įmonė įkurta 2017-08-15
Adresas Pulko g. 5
Telefonas
El. paštas
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau