Susikurkite CV

Analitikas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ – vadybos konsultacijų ir mokymų įmonė Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 23 metus ir teikianti paslaugas viešojo sektoriaus organizacijoms, privačioms bendrovėms, valstybės valdomoms įmonėms ieško analitiko (-ės).

Darbo pobūdis

Lauksiantys iššūkiai:
- Įvairių verslo ir viešojo sektoriaus duomenų analizė, tyrimų ataskaitų rengimas;
- Darbas su informacijos rinkimu, apdorojimu, analize ir vizualizavimu;
- Klientų poreikių identifikavimas ir geras jų supratimas;
- Duomenų analizė taikant statistinius metodus.

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštasis universitetinis išsilavinimas, tačiau laukiame ir motyvuotų paskutinio kurso studentų;
- Analitinis ir sisteminis mąstymas, savarankiškumas, kūrybiškumas, kruopštumas ir žingeidumas;
- Puikios anglų kalbos žinios;
- Patirtis įgyvendinant duomenų analizės projektus ir darbas su MS Office programomis;
- Labai geri darbo su MS PowerPoint įgūdžiai;
- Gebėjimas sudėtingus dalykus vaizduoti paprastai ir aiškiai.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

- Darbą dinamiškoje ir ambicingoje įmonėje;
- Draugišką ir intelektualų kolektyvą;
- Lankstų darbo grafiką ir galimybę derinti nuotolinį darbą su darbu biure;
- Platų darbo profilį, profesines tobulėjimo galimybes;
- Galimybę kelti savo kompetenciją ir įgūdžius dirbant su tarptautiniais projektais.

Įmonė EKONOMINĖS KONSULTACIJOS IR TYRIMAI, UAB
600

Darbo sritis Mokymai, konsultacijos,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija J. Jasinskio g. 16 B, Vilnius
2021-01-07 15:05:18
Galioja iki 2021-02-06

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Darbo vietos nuotraukos

EKONOMINĖS KONSULTACIJOS IR TYRIMAI

Esame vadybos konsultacijų ir mokymų specialistai, kuriantys vertę savo klientams per strategija paremtus ir efektyviai veikiančius sprendimus. Daugiau nei 20 metų esame patikimi partneriai strateginio valdymo, procesų efektyvumo, vadybos, pardavimų, marketingo ir kitose srityse. Šiandien savo klientams taip pat padedame priimti skaitmenizacijos, kibernetinės saugos, e.prekybos ir kitus iššūkius bei galimybes.
Mes už:
• Praktiškumą. Mes užaugome su daugeliu kompanijų, todėl esame praktikai. Mūsų sprendimai lemia konkretų ir išmatuojamą rezultatą;
• Bendradarbiavimą ir ilgalaikius santykius. Tikime, jog partneryste bei profesionalumu grindžiami santykiai leidžia suprasti vieniems kitus, mokytis ir drąsiai judėti link užsibrėžto tikslo;
• Individualius sprendimus. Derindami profesionalią patirtį ir klientų poreikius, randame optimalius ir labiausiai priimtinus sprendimus klientui.
• Sisteminį požiūrį – mes ne tik galime įveikti atskiras problemas, bet stengiamės suvokti, kaip vienos ar kitos problemos sprendimas pagerins kliento situaciją.

#1969 #8556 #15988 #667
600

Mes už:

Mokymai, konsultacijos