Susikurkite CV

Apskaitininkas (-ė)

Darbo aprašymas

“Voodoo“ talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientė - oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra “GO Vilnius“, kurios tikslas – padėti miestą atrasti turistams, investuotojams, talentams ir tarptautinių renginių organizatoriams.
Šiuo metu prie Administracijos skyriaus įmonė kviečia prisijungti Vilnių mylintį (-čią) ir apskaitos patirties turintį (-čią) kandidatą (-ę).

Darbo pobūdis

Pirminių pirkimo – pardavimų dokumentų pajamavimas ir suvedimas (Finvalda, DocLogix);
Gautinų – mokėtinų sumų apskaita ir kontrolė;
Bankinių operacijų paruošimas vykdymui;
Biudžeto vykdymo ir kitų ataskaitų rengimas ir pateikimas;
Kryžminis sutikrinimas, skolų derinimas;
Kasos operacijų vedimas ir kontrolė;
Ilgalaikio turto apskaita, inventorizacijos vykdymas;
Procesų ir vidinių tvarkų tobulinimas bei pasiūlymų teikimas efektyvesniam darbui užtikrinti;
Kitų Finansų vadovo užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas finansų arba apskaitos srityje;
LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, išmanymas;
Geri MS Excel įgūdžiai;
Darbo patirtis dirbant „Finvalda“ arba „Navision“ programa;
Darbo patirtis dirbant „DocLogix“, „VSAKIS“ – didelis privalumas;
Atidumas ir sąžiningumas, noras mokytis ir tobulėti;
Darbo patirtis audituojamoje įmonėje – didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Tapsite vienos kūrybiškiausių organizacijų dalimi – “GO Vilnius” sprendimais stebisi ne tik vilniečiai, bet ir visas pasaulis!
Paskatinimą ir galimybę ugdyti savo kompetencijas, dalyvauti seminaruose, taikyti naujus įgūdžius darbe;
Papildomą sveikatos draudimą;
Papildomas apmokamas atostogų dienas santuokos ir gimtadienio proga, mokslui ir savanorystei;
Mėgausitės šiuolaikiška darbo aplinka pandemijos metu ir ne tik – galimybe dirbti pasirinktoje lokacijoje derinant asmeninius ir darbo įsipareigojimus;
Džiaugsitės Vilniaus sėkme ir žinosite, kad tai – Jūsų prasmingo darbo rezultatas.

1100
Darbo sritis Apskaita, buhalterija, Finansai , Auditas
Miestas Vilnius
2022-09-20 21:03:39
Galioja iki 2022-11-20

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
1100

Apskaita, buhalterija