Pradžia Skelbimai Kaune Pardavimai, pardavimų vadyba Atsarginių detalių vadybininkas - sandėlininkas

Atsarginių detalių vadybininkas - sandėlininkas

Darbo pobūdis

Savalaikis atsarginių dalių tiekimas.
Prekių priėmimas, sudėliojimas į vietas, tikrinimas, išdavimas.
Savalaikis dalių parinkimas ir pateikimas serviso tarnybai bei klientams.
Mažmeniniai žemės ūkio atsarginių dalių pardavimai.
Sandėlio operacijų apskaita, prekių likučių sandėlyje kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Žemės ūkio technikos ir įrangos išmanymas.
Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai, komunikabilumas.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Stabilią darbo vietą stiprioje ir pelningoje įmonėje.
Nuo darbo rezultatų priklausančius priedus (kintama darbo užmokesčio dalis).
Galimybę tobulėti tarptautinio bendradarbiavimo veikloje.
Visas socialines garantijas, tik oficialiai ir visuomet laiku mokamą atlyginimą, kurį sudaro pastovi ir kintama dalys.
Galimybę realizuoti savo idėjas, išreikšti save ir tobulėti.

Įmonė Žemtiekimas, UAB
900
Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Kaunas
2023-05-24 16:33:06
Galioja iki 2023-06-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Žemtiekimas

UAB „Žemtiekimas“ sėkmingai ir pelningai dirbanti bendrovė, galinti savo klientams pasiūlyti itin platų žemės ūkio technikos asortimentą, skirtą tiek augalininkystės, tiek gyvulininkystės, tiek miško pramonės ūkiams, taip pat siūlome technologinius sprendimus gyvulininkystės ūkiams.

900
Žemtiekimas

Žemtiekimas
Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas