Pradžia Skelbimai Kaune Elektronika, elektrotechnika Automatikos inžinierius (ė) - projektuotojas (a)

Automatikos inžinierius (ė) - projektuotojas (a)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – užsienio kapitalo automatikos valdymo produktų gamybos įmonė, naudojanti pažangiausius inžinerinius sprendimus bei sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvoje daugiau nei septynerius metus. Šiuo metu, besiplečiant įmonei, kviečiame prisijungti automatikos inžinierių (-ę) - projektuotoją.

Darbo pobūdis

Suprojektuoti gaminį naudojant Eplan paketą ar PC Schematic programą;
Paruošti inžinerinius brėžinius bei parinkti reikiamus komponentus produkto gamybai;
Apskaičiuoti techninius gaminio parametrus;
Vykdyti reikiamus pakeitimus gamybos procese;
Parengti išpildomąją dokumentaciją klientui.

Reikalavimai darbuotojui

3 metų patirtis projektuojant su Eplan paketu arba PC Schematic programa;
Eplan Propanel paketo išmanymas – privalumas;
Gebėti parinkti tinkamas medžiagas produkto gamybai;
Suprasti automatinių gamybos įrengimų veikimo principus;
Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (automatikos/ elektronikos ar pan. srityje);
Gebėti savarankiškai spręsti paskirtas užduotis bei planuoti savo laiką kokybiškam darbų atlikimui.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Darbą profesionalioje komandoje, inovatyvioje, stabilioje įmonėje;
Papildomą sveikatos draudimą;
Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes (kartą per mėnesį 1-3 dienų komandiruotės Europoje);
Motyvuojantį darbo užmokestį.

1600
Darbo sritis Elektronika, elektrotechnika, Inžinerija , Pramonė , Robotika, nanotechnologijos
Miestas Kaunas
2023-03-06 10:32:19
Galioja iki 2023-09-09

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #683
1600

Elektronika, elektrotechnika
Kaunas