Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Automatinio testavimo inžinierius (ė)

Automatinio testavimo inžinierius (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – atsakinga ir profesionali partnerė, teikianti IT sprendimus personalo apskaitai įgyvendinti bei konsultacijas buhalteriniams procesams optimizuoti verslo valdymo sistemos pagalba. Įmonė gyvuoja ilgiau, nei du dešimtmečius Baltijos šalyse nuolatos tobulindama savo produktą. Įmonės produktai pasižymi dideliu funkcionalumu bei aukštu automatizavimo lygiu. Šiuo metu įmonė ieško naujo (-os) komandos nario (-ės), kuris (-i) pradėtų įgyvendinti turimos WEB verslo valdymo sistemos automatinį testavimą.

Darbo pobūdis

WEB verslo valdymo sistemos UI/UX testavimas;
Automatinio testavimo strategijos sukūrimas ir įgyvendinimas;
Selenium ar kito įrankio taikymas;
Testavimo ataskaitų parengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Automatinio testavimo patirtis taikant Selenium, kt.;
ATLC metodologijos išmanymas, testavimo darbo patirtis;
Javascript/Ajax, HTML, CSS programavimo įgūdžiai – privalumas;
Darbo su legacy sistemomis ar ERP patirtis – privalumas;
Analitinis mąstymas, kruopštumas, tikslumas, iniciatyvumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

Darbą stabilioje IT technologijas teikiančioje įmonėje;
Finansinius priedus už pasiektus darbo rezultatus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas sukuriant automatinio testavimo planą bei jį įgyvendinant;
Galimybę ateity būti komandos vadovu;
Draugiškus ir vienas kitam padedančius bendradarbius.

900

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-03-29 12:00:24
Galioja iki 2022-12-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
900

Informacinės technologijos