Susikurkite CV

B2B pardavimų vadybininkas (ė)

galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos, galvų medžioklės agentūros klientas – įmonė, vykdanti metalo gaminių gamybos bei projektavimo darbus, kelio ženklų ir atitvarų gamybą. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – metalo pjovimo, lenkimo, suvirinimo, tekinimo, frezavimo, miltelinio ir šlapio dažymo bei surinkimo operacijos, žirklinių keltuvų su hidrauline pavara projektavimas ir gamyba, taip pat projektuojamos ir gaminamos konvejerių sistemos įvairioms pramonės sritims.
Nuolat atnaujinamos gamybos technologijos, tobulinami gamybos procesai ir keliama darbuotojų kvalifikacija - visa tai užtikrina stabilų komandos augimą ir įmonės plėtrą.
Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti B2B pardavimų vadybininką darbui su naujų klientų paieška Lietuvoje bei užsienyje.

Darbo pobūdis

- Darbas su naujų klientų paieška Lietuvos, Vokietijos, Skandinavijos šalių rinkose;
- Bendravimas su esamais įmonės klientais;
- Aktyvių pardavimų vykdymas, pelningumo analizės, pardavimo plano sudarymas ir vykdymas;
- Klientų poreikių identifikavimas bei tikslingų pasiūlymų rengimas;
- Klientų vizitavimas, parodų lankymas.

Reikalavimai darbuotojui

- Ne mažesnė kaip 3-jų metų sėkminga patirtis vykdant naujų klientų paieškas bei B2B pardavimus; privalumas - metalo gamybos ar inžinerinėje įmonėje;
- Patirtis dirbant su Lietuvos, Vokietijos ir/arba Skandinavijos šalių rinkomis;
- Labai geros anglų ir rusų kalbų žinios, vokiečių kalba – privalumas;
- Profesionalumas, komunikabilumas, maksimalizmas, orientaciją į tikslą bei rezultatus.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių
Rašymas: Gimtoji

- Priedus prie atlyginimo, priklausomai nuo pasiektų rezultatų;
- Darbo priemones: telefoną, kompiuterį, automobilį;
- Darbą su profesionalia komanda;
- Galimą hibridinį darbo modelį iš ofiso ir iš namų (priklauso nuo susitarimo).

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Pramonė , Gamyba
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-07-03 16:43:35
Galioja iki 2023-10-05

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2782 #23389 #11752 #685

ERP sistemos inžinierius (ė)
Informacinės technologijos
Pardavimų vadovas (ė)
Personalo valdymas
Kaunas
Tiekimo projektų vadovas (ė)
Pirkimai, tiekimas
Aikštelės vadovas (ė) užsienyje
Statyba
Nyderlandai
Statyba
Belgija
Statyba
Panevėžys