Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba B2B pardavimų vadybininkas (jaunesnysis)

B2B pardavimų vadybininkas (jaunesnysis)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Klevas telematics - jauna veržli kompanija, kurianti "išmaniuosius" automobilių priedėlius.

Mūsų pagrindinis produktas eKlevas – išmanus automobilio priedėlis pradedantiems vairuotojams (www.eklevas.lt)

Ieškome aktyvių pardavimų vadybininko darbui Lietuvoje.

Darbo pobūdis

Tavo užduotis - sukurti ir plėsti prekybos partnerių (Angl. "reseller") tinklą Lietuvoje.

Darbai:
- Klientų sąrašų sudarymas
- Aktyvus skambinimas (šalti skambučiai) potencialiems reseller'iams
- Susitikimų organizavimas
- Produkto ir partnersytsės pasiūlymo pristatymas klientams
- Sutarčių sudarymas

Visi veiksmai, kuriuos darysi - pildomi CRM sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

- Pasitikėjimas savimi
- Puiki Lietuvių kalba žodžiu ir raštu
- Gebėjimas aiškiai ir logiškai dėsyti mintis žodžiu ir raštu
- Noras mokytis
- Gebėjimas prisiimti įsipareigojimus ir juos vykdyti

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Siūlome:
- fiksuotą atlyginimą ir neribotus, aiškiai ir skaidriai apskaičiuojamus komisinius nuo pardavimų
- aiškų ir suprantamą veiksmų planą ir procesą pasiekti rezultatui
- kasdienę pagalbą, patarimus ir mokymus pardavimo darbe iš patyrusių kolegų
- galimybę greitai padaryti karjerą įmonei augant
- unikalią patirtį būti augančios kompanijos ankstyvoje įmonės stadijoje

Kompetencijų reikalavimai

Klevas telematics

Mes kuriame IoT sprendimus, kurie įprastam automobiliui suteikia “išmanaus” automobilio funkcijas ir suteikia vairuotojams papildomą naudas:

- Didina saugumą keliuose
- Padeda taupyti
- Vairavimui suteikia papildomo įdomumo
- Atlieka automobilio signalizacijos funkcijas
- Įprastam automobiliui suteikia “išmanaus automobilio” funkcionalumus

Tikime, kad vairuoti, kai tavo automobilis yra “išmanus” yra daug smagiau saugiau ir suteikia dar daugiau įspūdžių.

www.eklevas.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė Klevas telematics, UAB
Atlyginimas 500 - 5000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Pardavimai, pardavimų vadyba
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius
Galioja iki 2021-03-16
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau