Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba B2B SaaS pardavimų vadybininkas (ė)

B2B SaaS pardavimų vadybininkas (ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos/galvų medžioklės agentūros klientas - technologijų įmonė (startuolis) kuriantis įdomų ir aktualų rinkai SaaS sprendimą, bei priklausantis rinkoje gerai žinomai ir patikimai įmonių grupei. Įmonė kuria pažangią verslo valdymo sistemą, kuri suteikia galimybę įmonėms efektyviai skaitmenizuoti verslo procesus.
Stiprinant pozicijas rinkoje į komandą kviečiamas prisijungti B2B SaaS pardavimų vadybininkas (ė) darbui su rinkos plėtra ir naujų klientų pritraukimu.

Darbo pobūdis

Potencialių klientų segmentavimas;
Pardavimų proceso valdymas (segmentas, šaltas skambutis, video pokalbis/gyvas susitikimas, pasiūlymų rengimas, follow'up, sutarties derinimas, sutarties pasirašymas);
Visų galimų pardavimo metodų ir kanalų naudojimas;
Užklausų aptarnavimas, jų konvertavimas į realius pardavimus;
Duomenų pildymas į CRM sistemą;
Ataskaitų apie nuveiktus darbus pateikimas įmonės vadovui;
Bendradarbiavimas su kitomis komandomis (marketingas, produktų plėtros skyrius ir pan,.)

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis verslo klientams ne mažiau kaip 3 metai;
Noras ir gebėjimas valdyti pilną pardavimo procesą, įskaitant ir klientų segmentavimą, bei duomenų sisteminimą CRM'e;
Darbo patirtis parduodant SaaS sprendimus - didelis privalumas;
Darbo patirtis parduodant naujus rinkoje produktus/sprendimus - didelis privalumas;
Ambicingumas, orientacija į rezultatą, atsparumas stresui ir negandoms (bendraujant su potencialiais klientais), geras laiko planavimas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Klimatą, kuriame pagarba komandos nariui, pozityvumas, įsiklausymas ir supratingumas, tikėjimas savo produktu yra vertybės;
Startup ir stabilaus verslo mentaliteto mixą;
Buvimą komandos nariu, kur nesijausi "sraigtelis";
Galimybę dirbti su patyrusia komanda, tobulėti;
Priedus už sėkmingus pardavimus;
Teambuildingus, stalo futbolą, playstation ir kitas socializacijos priemones :)

1500

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Informacinės technologijos
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-10-20 20:02:04
Galioja iki 2024-07-31

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673

Patiko pasiūlymas?

1500

Pardavimai, pardavimų vadyba