Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos E-prekybos produkto analitikas (-ė) (CRO)

E-prekybos produkto analitikas (-ė) (CRO)

Darbo aprašymas

“Voodoo“ talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientė – elektroninės komercijos lyderė Lietuvoje bei Baltijos šalyse, gyvuojanti jau daugiau nei dešimtmetį. Per šį laikotarpį įmonė subūrė daugiau kaip 500 partnerių ratą, plėtė internetinių bei fizinių parduotuvių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tobulino bei modernizavo prekybos valdymo sistemas. Šiandien įmonei augant greičiau nei rinkai, o pastaruoju metu išaugus bene dvigubai, plečiama IT komanda ir ieškomas (-a) produkto analitikas (-ė) el. prekybos platformai.

Darbo pobūdis

Atsakomybė už produkto (el-prekybos platformos) KPI's stebėjimą bei rezultatus;
Rodiklių, apibrėžiančių produkto sėkmingumą, stebėjimas ir analizė (dashboards kūrimas);
A/B testų inicijavimas, rengimas ir atlikimas, rekomendacijų teikimas siekiant tobulinti klientų patirtį naudojantis produktu;
Rodiklių stebėjimas (key ecommerce metrics, funnel analysis, heat mapping) Ad-hoc ir strateginiu lygmeniu, bendradarbiaujant su komanda;
Naujų sprendimų diegimas pasitelkiant rodiklius bei bendradarbiaujant su IT, marketingo ir pardavimų komandomis.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo dviejų metų panašaus darbo patirtis dirbant su e-komercijos / IT produktu;
Gebėjimas taikyti Web analitikos įrankius darbo reikmėm (Google Analytics, HotJar, Looker platform, kita);
UX geriausių praktikų išmanymas – didelis privalumas;
Gebėjimas dirbti su dideliais duomenų kiekiais (SQL, BigQuery pagrindai);
Loginis mąstymas, sugebėjimas priimti sprendimus ir inicijuoti veiksmus remiantis turimais duomenimis;
Didelis atsakomybės jausmas ir noras tobulinti sėkmingą e-komercijos produktą.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę prisidėti prie stambios ir stabilios e-prekybos įmonės;
Pozityvią ir lanksčią aplinką, orientuotą į rezultatus bei profesionalią ir ambicingą komandą;
Finansavimą mokymams, kursams, programoms, darbo priemonėms, kurios pagerintų darbo procesą;
Komandinius renginius ir keliones, apdovanojimus už gerai atliktą darbą ar įgyvendintą iniciatyvą;
Vertikalios ar/ir horizontalios karjeros galimybes naudojantis naujausiomis technologijomis;
Darbuotojams taikomas nuolaidas partnerių prekiaujamoms prekėms;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu iki dviejų darbo dienų per savaitę.

1800
Darbo sritis Informacinės technologijos, Marketingas , Rinkos tyrimai
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-10-16 15:54:21
Galioja iki 2024-03-26

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
1800

Informacinės technologijos