Pradžia Skelbimai Vilniuje Eksportas Eksporto plėtros vadybininkas (ė)

Eksporto plėtros vadybininkas (ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - beveik dešimtmetį kuriantis ir gaminantis medinius langus, kurie yra naudojami tiek moderniose statybose, tiek istorinių pastatų rekonstrukcijose. Pastoviai įgijamą patirtį pritaiko diegdami vis sudėtingesnius procesus ir technologijas, todėl išaugo tiek, jog jau galime pagaminti langus net penkiolikai dviaukščių namų per mėnesį. 2020 metais įsigijo tobuliausią Lietuvoje (ir iš dalies Europoje) Weinig Conturex, Leitz Tools įrangą. Tokio tikslumo gamybos priemonių nepasigėdytų ir Teslos inžinieriai. Tai leidžia gaminti A++ klasės gaminius, kurie dar pasižymi ir dizainu, ilgaamžiškumu, o prie viso to leidžia jums pagaminti milžiniškus varstomus langus.
Šiuo metu įmonei augant į komandą ieškomas eksporto srities profesionalas (ė) gebantis atidaryti naujas rinkas ir pritraukti klientus iš kitų Europos šalių.

Darbo pobūdis

Darbas su eksporto rinkomis, jų paieška, plėtra;
Darbas su naujų klientų paieška, pritraukimu;
Naujo produkto į rinkas įvedimas;
Pardavimų proceso valdymas, derybos su klientais;
Aktyvi klientų paieška tiek skambinant, tiek kitais tradiciniais ir netradiciniais b2b metodais.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga bent 3 metų patirtis medinių langų pardavimuose ir eksporte (būtina);
Statybų sektoriaus suvokimas tiek LT tiek eksporto rinkose;
Iniciatyvumas, aktyvumas, noras dirbti su klientų paieška ir pritraukimu;
Brėžinių skaitymo gebėjimai;
Gebėjimas dirbti su komanda (konstruktoriai ir pan.), darbų jiems delegavimas;
Gebėjimas profesionaliai suvaldyti pardaviminius projektus.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo asmeninio indėlio;
Darbą, atstovaujant vieną moderniausių medinių langų gamybos įrangų.

1200

Darbo sritis Eksportas, Gamyba , Pardavimai, pardavimų vadyba , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
2021-07-27 10:16:05
Galioja iki 2023-11-11

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1200

Eksportas