Pradžia Skelbimai Kaune Eksportas Eksporto vadybininkas (ė), FMCG

Eksporto vadybininkas (ė), FMCG

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientais - viena didžiausių sausų pusryčių ir kukurūzų lazdelių gamintoja Lietuvoje, dirbanti su naujausia įranga, įdiegusi pažangiausias technologijas ir sugebanti pagaminti aukščiausios kokybės produktus. Įmonė veiklą vykdo daugiau nei 20 metų. Eksportas į užsienio šalis sudaro apie 90% įmonės pardavimų. Šiuo metu įmonei ieškomas eksporto specialistas darbui su distributoriais ir prekybos tinklais.

Darbo pobūdis

Darbas su esamais klientais ir jų užsakomo produkcijos krepšelio auginimas;
Darbas su naujais klientais, jų aktyvi paieška;
Dalyvavimas parodose, santykių su galimais klientais užmezgimas, tolimesnių ryšių kūrimas;
Duomenų susisteminimas į vidines įmonės programas (crm);
Derybų su klientais vedimas;
Ataskaitų rengimas vadovui;
Kiti einamieji darbai būtini sėkmingam darbui su eksporto rinkomis.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis eksporto srityje;
Patirtis b2b pardavimuose;
Patirtis naujų klientų pritraukime;
Patirtis darbe su distributoriais ir prekybos tinklais - didelis privalumas;
Patirtis FMCG sektoriuje - didelis privalumas;
Aktyvumas, noras sieti save su prekyba, pardavimais, maisto pramone.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę prisijungti prie savo srities profesionalų komandos;
Galimybę augti kartu su komanda ir siekti geriausių rezultatų;
Karjeros galimybes.

1200

Darbo sritis Eksportas, Pardavimai, pardavimų vadyba , Maisto pramonė
Miestas Kaunas
2021-02-28 12:49:26
Galioja iki 2022-05-12

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1200

Eksportas
Kaunas