Pradžia Skelbimai Vilniuje Marketingas ES projektų komunikacijos vadovas (-ė)

ES projektų komunikacijos vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

„Voodoo“ personalo paieškos ir atrankos agentūros klientė – maisto ir agro technologinių inovacijų dirbtuvės. Kuriančios maisto, žemės ūkio ir panašių sektorių ateitį formuojančius sprendimus. Įmonės tikslas - pritaikyti naujausias tecnologijas siekiant, kad maistas ir žemės ūkis būtų sveikesnis, tvaresnis bei našesnis. Į savo komandą įmonė kviečia prisijungti ES projektų komunikacijos vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Įmonės vykdomų ES projektų komunikacijos strategijos kūrimas;
Strategijos sudėliojimas ir užduočių delegavimas visiems partneriams;
5-6 stambių projektų komunikacijos strategijos išpildymo koordinavimas vienu metu;
Griežtas įsipareigojimų laikymasis, organizuotumas;
Komunikacijos strategijos ir rezultatų pristatymas konsorciumo partneriams;
Komandiruotės į užsienį, esant poreikiui.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga komunikacijos strategijos kūrimo projektams ar klientams patirtis;
Gebėjimas sukurti ilgalaikę strategiją (2-4 metams), brandbook'ą, valdyti soc. tinklų komunikaciją, užtikrinti ekspertinių straipsnių kokybę, bendradarbiauti su partneriais, kt.;
Sėkminga darbo patirtis greitai besikeičiančioje aplinkoje / su ES projektais / marketingo ir komunikacijos agentūroje;
Vadovavimo patirtis, gebėjimas planuoti savo ir kitų laiką, deleguoti, užtikrinti rezultatus;
Gebėjimas gyvai pristatyti informaciją lietuvių ir anglų kalbomis, reprezentatyvumas;
Organizuotumas, atsakingumas, proaktyvumas bei greitis.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę keisti Lietuvą ir pasaulį inicijuojant tvarumo ir žalumo pokyčius;
Horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes įmonės viduje;
Sveikatos draudimą;
Darbo ofisą patogioje lokacijoje su visais privalumais (sporto salė ir kt.), nemokamą vietą automobiliui;
Komandos išvykas Lietuvoje ir užsienyje du kartus per metus.

1700
Darbo sritis Marketingas, Vadovavimas, valdymas, lyderystė , Viešieji ryšiai, komunikacija , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-03-28 08:54:15
Galioja iki 2024-05-28

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#3140 #23165 #14724 #689

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
1700

Marketingas