Pradžia Skelbimai Kėdainiuose Finansai Finansų analitikas (-ė)

Finansų analitikas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – įmonių grupė, vykdanti maisto pramonės ir prekybos, žemės ūkio ir kitas paslaugas. Įmonė išsiskiria savo individualiu požiūriu į klientus bei yra pelniusi pasitikėjimą savo prekiniu ženklu. Šiuo metu į komandą kviečia prisijungti finansų analitiką (-ę) darbui su žemės ūkio klientais.

Darbo pobūdis

Žemės ūkio įmonių finansinių rodiklių analizė, vertinimas ir ataskaitų ruošimas;
Periodinių veiklos ataskaitų bei finansinių prognozių rengimas;
Žemės ūkio investicijų atsipirkimo ir pasiektų rezultatų skaičiavimas;
Biudžeto skaičiavimas;
Kitų duomenų apdorojimas, analizė ir pateikimas;
Finansų valdymo procesų tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė, nei 1 metų darbo patirtis finansų analitiko (-ės) pareigose;
Žemės ūkio įmonių apskaitos vedinimo supratimas;
Puikus darbo su MS Excel įgūdžiai dirbant su dideliu duomenų kiekiu;
MS Access, MS Excel Data Model / DAX programų išmanymas – privalumas;
Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų ar pan. srityje;
Atidumas detalėms, orientacija į rezultatą, geri bendravimo įgūdžiai;
Geri anglų kalbos įgūdžiai, rusų – privalumas;
Galimybė 4 dienas per savaitę dirbti Kėdainiuose.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Papildomą sveikatos ir COVID19 draudimą;
Nemokamą sporto salę su trenerio paslaugomis;
Kelionės į/iš darbo kuro kompensavimas.

1200
Darbo sritis Finansai, Žemės ūkis , Apskaita, buhalterija
Miestas Kėdainiai
2021-12-10 17:46:16
Galioja iki 2022-03-12

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas Raseiniai Ukmergė

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1200

Finansai
Kėdainiai