Susikurkite CV

Full stack developer (PHP)

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

IT komandą sudaro 11 žmonių: iš jų 3 Simfony programuotojai bei 4 WordPress programuotojai.
Ieškome back-office sistemų kūrimo bei integravimo specialisto. Jei teko dirbti su WSO2 ar kita integracine platforma (Enterprise Service Bus) - tada visai super.
Įmonės veikloje naudojamos vidinės informacinė sistemos bei trečių šalių teikiamos paslaugos debesyse (kurjerių sistemos, trečių šalių e-parduotuvės ir kitos paslaugos, kurių skaičius nuolat auga).
Integracine platforma sujungiame minėtas sistemas per integracines sąsajas (API), tokiu būdu išlaikydami kiekvienos sistemos vidinę izoliaciją.
Integracijų kiekis nuolat auga, todėl ieškome dedikuoto šio ūkio šeimininko, kuris sugebėtų atskiras sistemas sujungti į harmoningą, patikimai veikiančią sistemų visumą.

PROJEKTAI:
-Užsakymų valdymo sistema (Marello 2.0.1+)
-Produktų valdymo sistema (Akeneo PIM 2.3.24+)
-Klientų valdymo sistema (ORO CRM 3.1.8+)
-10 elektroninių parduotuvių (WordPress+WooCommerce 5.4.1+)

INTEGRACIJŲ TECHNOLOGIJOS:
- WSO2 šeimos integracinė platforma
- REST API/WEB SERVICES
- Įrankiai: Git/Ansible/Jira/Jenkins/Bitbucket;
- Procesai: Agile Scrum/Git Flow/Peer review.

Darbo pobūdis

KĄ REIKĖS DARYTI:
- Integruoti tiek vidines, tiek išorines sistemas (API);
- Sukurti ir įdiegti naujus back-office sistemos modulius;
- Vystyti ir technologiškai atnaujinti jau esamas integracijas;
- Vystyti ir technologiškai atnaujinti jau esamus modulius.

Reikalavimai darbuotojui

MES TIKIMĖS, KAD:
- Turite bent 1 metus sistemų integravimo patirties;
- Turite bent 2 metus PHP programavimo patirties;
- Turite bent 1 metus Symfony arba Laravel programavimo patirties;
- Esate baigę matematikos arba informatikos studijas.

Įmonė siūlo

KĄ SIŪLOME:
- Patogų ne tik ofisą, bet ir atlyginimą;
- Realų iššūkį, nuo kurio sprendimo priklauso ar 2022 metais jau vystysime veiklą visoje Europoje;
- Augančią IT komandą, ne tik žmonių skaičiumi, bet ir veiklos prasme;
- Šviežiai skrudintą kavą iš įvairių pasaulio regionų.

Įmonė Maina & co, UAB
1500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Kaunas
Darbo valandos Pir: -
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -
2021-03-19 18:39:46
Galioja iki 2021-04-22

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Maina & co

„Kavos Draugas“ – tarptautinis kavos ir kavos aparatų mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis Europoje pagal specialiai kiekvienai rinkai sukurtą vietinį vardą. Mes orientuojamės į išskirtinę pirkimo patirtį ir aukštos kokybės produkciją.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 2010-taisiais, Lietuvoje, dviems draugams nusprendus įgyvendinti savo svajonę kavos industrijoje. Aistra kavai, kaip ir draugų ratas, augo – dabar, pagal „Business research center group“ atliktus tyrimus, esame vieni iš lyderių kavos aparatų rinkoje Baltijos šalyse. Čia nesustojame – svajojame gera kava dalintis su visu pasauliu.

#2857 #507 #3809 #516
1500
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -
Maina & co

Maina & co
Informacinės technologijos
Kaunas