Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Full-stack Java programuotojas (-a)

Full-stack Java programuotojas (-a)

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – jau 20 metų vysto technologinius sprendimus, skirtus draudimo sektoriui. Savo paslaugas įmonė teikia 5 žemynuose, Lietuvoje dirba beveik pusė įmonės darbuotojų. Komanda siekia būti pirmuoju klientų – draudimo įmonių, pasirinkimu, norint sklandžiai ir paprastai tvarkyti kompleksinius draudimo procesus. Produkto pritaikymui klientų poreikiui, įmonė į savo komandą kviečia prisijungti mid. Full-stack Java programuotoją.

Darbo pobūdis

Atstovausite komandą, kuri mato galutinį B2B sektoriaus klientų poreikį.
Atliksite sistemų integravimą su įmonės produktu per API ir, rečiau, Native Web Components pagalba.
Programuosite full-stack, taikysite: Java, Spring, PL/SQL ir HTML, CSS, JavaScript, React.
Daugiau apie taikomas technologijas ir darbo principus: Docker, Jenkins, Git; REST web services, microservices, event driven architecture; Agile; darbinė kalba – anglų.
Turėsite karjeros galimybę tobulėti ne tik programavimo srityje, bet ir, jeigu yra noro, profesionaliai konsultuoti užsienio klientus produkto diegimo, parametrizavimo, vystymo ir pan. klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

2+ metai Java programavimo patirties;
Gebėjimas dirbti Oracle PL/SQL ar mokėti persiorientuoti iš MS SQL server;
Darbinė patirtis arba noras dirbti full-stack (React, JavaScript; HTML, CSS);
Git, Docker, Jenkins, Linux – privalumas;
Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Lietuvių
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

Pensijos ir sveikatos draudimą;
Metinius priedus už pasiekimus;
Lankstų darbo laiką;
Darbą nuotoliniu būdu ar pasirinktinai;
Galimybę kilti karjeros laiptais stambioje užsienio kapitalo įmonėje.

1500

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-12-21 13:53:11
Galioja iki 2022-06-28

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #682
1500

Informacinės technologijos