Pradžia Skelbimai Prienuose Gamyba Gamybos pamainos technikas (-ė)

Gamybos pamainos technikas (-ė)

Darbo aprašymas

„Voodoo“ klientė – įmonė, priklausanti vienai didžiausių Baltijos šalyse grupei, gaminančiai prekes iš žemės ūkio produktų. Įmonė užperka, perdirba ir prekiauja kombimuotais pašarais, miltais bei greitai paruošiamais produktais. Šiuo metu į savo komandą kviečiasi pamainos techniką (-ę), kuris (-i) užtikrintų sklandų įrenginių veikimą.

Darbo pobūdis

Darbas gamybos įmonėje, Alytuje:
Sklandaus gamybos linijos veikimo užtikrinimas;
Techninės įrangos priežiūra (gamybos, pirminio ir antrinio pakavimo techn. blokai);
Mechaninių ir elektros / automatikos gedimų šalinimas;
Pastato įrenginių priežiūra (katilinės, kompresorinės, vėdinimo sistemos);
Linijos veikimo suvokimas, vertinimas, pasiūlymų teikimas įrenginių našumui didinti;
Savarankiškas darbas naktinėje pamainoje;
Dalyvavimas atliekant įrangos profilaktinę priežiūrą;
Darbas slenkančiu grafiku: 2 dienos (dieninė pamaina), 2 dienos (naktinė pamaina), 4 laisvos dienos.

Reikalavimai darbuotojui

Bent vienerių metų techniko darbo patirtis (maisto pramonėje - privalumas);
Elektros, mechatronikos ar pan. išsilavinimas (elektros kursas - privalomas);
Mechanikos įgūdžiai (gebėjimas virinti - privalumas);
Automatikos įgūdžiai – didelis privalumas;
Gabėjimas skaitant anglų kalba suprasti technines specifikacijas;
Galimybė dirbti pamaininį darbą slenkančiu grafiku;
Vidurinės apsaugos nuo elektros kategorijos pažymėjimas – didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Pagrindai
Kalbėjimas: Pagrindai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

Finansinius priedus už pasiektus rezultatus;
Motyvacinius priedus už iniciatyvas, pasiūlymus ir jų įgyvendinimą;
Kuro kompensavimą, kuomet gyvenamoji vieta nėra Alytuje;
Draugišką profesionalų kolektyvą;
Atlyginimų peržiūrą kasmet;
Visus reikiamus, aukštos kokybės, įrankius darbui atlikti.

1400

Darbo sritis Gamyba,
Miestas Prienai
2022-07-12 09:09:25
Galioja iki 2023-04-27

Skelbimas kitose lokacijose

Varėna Marijampolė

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
1400

Gamyba
Prienai