Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Klaipėdoje Gamyba Gamybos vadovas (ė)

Gamybos vadovas (ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos ir galvų medžioklės agentūros klientė – įmonė teikianti pastolių konstrukcijų montavimo/demontavimo paslaugas , technologinių vamzdynų ir įrenginių izoliavimo darbus bei pakuros mūro (futeravimo) paspaugas tiek Lietuvoje tiek kitose Europos šalyse. Šiuo metu augant įmonei į komandą kviečiame prisijungti gamybos vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Gamybinių projektų planavimas ir įgyvendinimas teikiant metalo apdirbimo ir metalo gaminių gamybos
paslaugas;
Gamybos proceso valdymas ir optimizavimas (OKR ir KPI);
Efektyvus turimo gamybinio pajėgumo planavimas ir išnaudojimas;
Duomenų apdorojimas ir analizė Power Bi, MS Excel ar pan Programomis;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Saugios ir sąmoningos darbo kultūros kūrimas ir puoselėjimas;
Naujų unikalių gaminių kūrimas, vystymas ir įgyvendinimas;
Darbo procesų optimizavimas ir kokybiško darbo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 4 metų gamybos valdymo patirtis;
Patirtis projektinėje gamyboje (R&D projektų valdymo patirtis- privalumas);
Metalo apdirbimo įrenginių žinios;
Mechanikos inžinerijos žinios;
Darbo patirtis LEAN aplinkoje – privalumas;
Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
Aukštasis inžinerijos arba vadybos krypties išsilavinimas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Reikalaujamos kalbos

Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Darbą tarptautinėje įmonėje, dirbant su didžiausiais ir žinomiausiais pramonės vardais;
Galimybę prisidėti prie sąmoningos darbo kultūros kūrimo;
Laisve kurti ir įgyvendinti idėjas.

2500

Darbo sritis Gamyba, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Klaipėda
2022-07-26 08:42:26
Galioja iki 2022-10-26

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
2500

Gamyba
Klaipėda