Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Šiauliuose Inžinerija Inžinierius-konstruktorius

Inžinierius-konstruktorius

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

- projektuoti gaminius pagal kliento pateiktą medžiagą;
- modeliuoti 3D ir 2D naudojant „Solidworks“ programą;
- rengti techninius brėžinius ir dokumentacija;
- siekti žinių reikalingų tiesioginiam darbui.

Reikalavimai darbuotojui

- aukštasis techninis inžinerinis išsilavinimas;
- panašaus darbo su „Solidworks“ programa patirtis;
- geros anglų kalbos žinios;
- gebėjimas spręsti problemas;
- gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
- savarankiškumas ir patikimumas;
- greita orientacija ir imlumas.

Įmonė siūlo

„Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:
- laiku mokamas kompetencijas atitinkantis atlyginimas;
- visos socialinės garantijos;
- saugos reikalavimus atitinkančios darbo sąlygos ir priemonės;
- karjeros galimybės darbštiems, atsakingiems ir norintiems tobulėti;
- galimybė pietauti įmonės valgykloje;
- įmonės organizuojami renginiai darbuotojams ir jų vaikams;
- nemokami kineziterapijos užsiėmimai.

SALDA

„Salda“ yra viena didžiausių pramonės įmonių Šiaulių regione. Mes gaminame vėdinimo įrangą, kurią naudoja oro uostai, gamyklos, ekspozicijų bei prekybos centrai, gausybė kitų verslo ir privačių objektų visame pasaulyje. Per 30 veiklos metų išaugome iki daugiau nei 350 darbuotojų komandos, už sėkmingą savo darbą esame įvertinti gausybe apdovanojimų.

www.salda.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė SALDA, UAB
Atlyginimas Nuo 1100 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Inžinerija, Projektai, projektų valdymas
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Ragainės g. 100, Šiauliai
Video pristatymas Žiūrėti video
Galioja iki 2021-05-15
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau